Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MIt tegyek? Nem nőiesek a...

MIt tegyek? Nem nőiesek a körmeim!

Figyelt kérdés

Rövid körmeim vannak, mert olyan hülyén néznek ki, hogyha megnövelem őket. Belinkelek egy oldalt, kb. olyanok, csak én nem rágom őket, és azért nem ennyire laposak.

[link]


2011. júl. 21. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Műköröm,amúgy meg sok videó van fent youtubon rövid körmökre minták
2011. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

bárcsak ez lenne a legnagyobb bajom

go to körmös

2011. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a műkörmöket. Köszi, de úgy értettem nem kifesteni, hanem mit tudnék tenni, hogy valahogyan nézzenek ki? A környezetemben mindenkinek olyan szép, hosszú, nőies ujjai vannak, nekem meg rövid ujjaim és ilyen körmök!
2011. júl. 21. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,értem hát akkor ne haragudj,fogalmam sincs,hogy mit tegyél
2011. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ilyesmi van... Ilyen kicsi kezem van, rövidek és viszonylag vastagok az ujjaim, a körmeim is hülyén néznek ki :-/ Nem ilyen túl rövidek, mert nem rágom és nem vágom le tövig, dehát...


Viszont én már megszoktam, szerintem még mindig jobb, mintha valami természetellenes műköröm éktelenkedne a kezemen...

2011. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Növeszd meg és reszeld le olyan formájúra ami nem néz ki hülyén :) Nekem is fura formája lesz ha csak úgy nő és nem csinálok vele semmit.
2011. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!