Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, általába mikor kezdite...

Lányok, általába mikor kezditek ott lenn borotválni?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól van az,hogy már nagyon lekell borotválni, mikor van az az aktuális életkor??
2011. júl. 20. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el,mikor lett egy olyan kapcsolatom,akivel éreztem,hogy szexuálisan is vonzódunk egymáshoz és meg fog történni a dolog. Előtte csak bikinivonalban szőrtelenítettem.
2011. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem életkortól függ. Ha nagyon olyan a helyzet h a bugyiból kilóg akor mindenképpen kellene a bikinivonalat, elég visszataszító ha kinadikál oldalt.
2011. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*kikandikál

bocsi a hibáért

2011. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem életkortól függ.. én strandolás, nyaralás előtt a bikini mentén leszedem hogy ne lógjon ki..majd ha nemi életet élek akkor az egészet..
2011. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen,engem nagyon zavar/t.
2011. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen kezdtem,idegesített,hogy nőtt.. És ugye kilógott a bugyiból.xD És azóta borotválom.
2011. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!