Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kell borotválni a combot?

Kell borotválni a combot?

Figyelt kérdés

Azt mondják h nem érdemes borotválni a combot mert utána megnő és erősebb lesz a szőr..Nekem a fehér bőrömhöz szőke szőrszálak vannak a combomon de idegesít. Most akkor leborotváljam ?

mik a tapasztalatok?

segítsetek :S


2011. júl. 10. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, akkor így nyáron egyszer-kétszer szerintem leborotválhatod. Amúgy nem nő olyan gyorsan..
2011. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
ez igen, sajnos így van és a borosta sem a legkellemesebb, szóval, ha szőke, akkor minek?? sztem ne tedd, mert megbánod, bőven elég a lábszárat, van akinek még ott sem szükséges
2011. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szőke szőrt tényleg ne borotválj, én is megtettem azóta is bánom mert mostmár erős vastag fekete szőr van a helyén és hiába borotválom, ronda mindenképp, meg ki is pattog. Ne tedd!!!!!! Ez tényleg csúnya, a szőke szőrös is szebb ennél milliószor:(
2011. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
barátnőmnek is szőke. szokta borotválni, de egyáltalán nem erősödik tőle. hát nem tudom, kinek, hogy, de szerintem sem kell
2011. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Bármit, csak ne borotváld.

Gyanta, epilátor, esetleg krém.

Régen párszor én is borotváltam, nekem kicsit erősebb lett és zavaró, hogy pár nap múlva már borostás volt.

Most epilálom.

2011. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Biztos, hogy nem borotvalnam.

Vagy epilator, vagy gyanta.

En szoktam telen/nyaron, mert nekem nagyon furcsan nez ki, ha terden teljesen csupasz, selymes a bor, terd felett viszont szoros (akkor is, ha csak pelyhes). A kontraszt nem tetszik.

Viszont nagyon lassan no vissza nekem, havonta max egyszer kell, de telen 2 havonta szoktam.

2011. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én epilalom. lassan nő vissza,és nem erősödik.

borotvat ne! hidd el en mar poruljartam a labamon egy reszen xDD

2011. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne merészeld leborotválni xD ismerősöm az egész lábát borotválja és olyan csúnya az egész bőre:S már szinte pöttyös....probáld ki a gyantát azt nem fogod megbánni
2011. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Huhh a gyantával iszonyatosan rossz tapasztalatom van. A bikinivonalat szerettem volna leborotválni és mikor lehúztam az egész elkezdett vörösödni..pár perc múlva olyan lila lett mint vmi komoly zúzódás..:S
2011. júl. 13. 14:48
 10/11 anonim válasza:
Én szoktam borotválni és nem is kell olyan gyakran.Nekem szerencsére nagyon lassan nő.Ha idegesít akkor szerintem borotváld :)
2011. júl. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!