Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki?...

Szerintetek jól nézek ki? (képekkel)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek szép-e az arcom meg ilyesmi. A koromat tippeljétek meg és őszinte véleményeket várok.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 14. 21:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy szép. max átlagos...

Dobd a fotósod.

2011. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim válasza:
10/4
2011. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%

arc: 10/6 (hagyj fel a csücsörítéssel és a hunyorgással)

haj: 10/3-4 (szerintem nem túl előnyös

szerintem 15-16 éves lehetsz és egy kicsit fogyhatnál.

2011. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy szép bocsi..... nincsen benned semmi különös. szerintem teljesen átlagos vagy nem vagy csúnya, de igazán szép sem!
2011. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:

Egy fotós valóban nem ilyen képeket csinál,ilyet én is tudok,de még jobbat is.

És egy modell nem így néz ki,valóban úgy tünik,hogy szétállnak a melleid,rossz a tartásod és ha nem is agy kövér a testzsírszázalékod igencsak magas lehet,mert nem vagy feszes egyálltalán.

Tornán nem gondolkodtál még?

Nem fogynod kell,hanem feszesedni...a feneked nem akarom elképzelni,ha olyan mint a felsőtested.Téged nem zaar ez a plöttyedtség?

A hajad tetszik,de szerintem a barna sem állna rosszul,azzal bájosabb lennél.Így olyan szőke tyúk kölcsőt kölcsönöz.

Az arcod valóban hasonlít egy lángosra,ez bizony találó volt,szebben én sem tudom kifejezni magam,mert ez annyira illik rá.

Nagy és kerek.Igen, egy kis pirosítóal talán le lehetne csalni belőle.

Nem bántásból írtam,építő kritika akart lenni.

2011. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
Szerintem szép arcod van, a hajad pedig nagyon tetszik, de szerintem is van rajtad kis fölösleg... Az oké hogy 56 kiló vagy, de hány centi, ha szabad tudni? :D Mert azért nem mindegy.
2011. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:

valóban fiatalabbnak nézel ki ,de ez ne zavarjon. Inkább a fényképezési módszereiddel vagy annak a módszereivel aki készítette a fotókat azzal van baj. Az alakod tökéletes nincs probléma bárki bármit is mond. Nem akarok nyálasodni dicsérgetni elvégre szép vagy az arcod is nagyon szép. Csak azt nem tudom miért raksz el képeket? Önbizalomhiány magányos vagy vagy az eső miatti unalom?

üdv!

18/F

2011. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
40%

Ledöbbentem.

Egy teljesen szép, hibátlan arcvonású kedves arcú, finom sminkű lányra sokan írják hogy nem szép, meg átlagon aluli, meg ilyesmi, máskor meg olyan rondácska lányokat ajnároznak hogy hihetetlen, akiken van 10 kiló fekete szemfesték, a hajuk olyan mint a fekete holló fészke péklapát nagyságú oldalfrufruval, koruk szerint meg 14-et is épphogy elérték.


Szerintem szép vagy, jó a hajad, de tény hogy nagyon jól állna neked az egyenes frufru, én kipróbálnám a helyedben, az csak a nagyon szép arcúaknak áll jól, neked jól állna :)

2011. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
sok a vakolat a fejeden, am szép csaj lennél :)
2011. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

Végigolvastam az uccsó két oldalt is, hát nem mondom, egy-két ember kijózanodhatna vagy nem ugyanazokat a képeket nézzük.


Nyugi, sokakat alapból feldühít egy helyes szőke csaj aki még csinos is, ezért írnak mindenféle gáz dolgot :)

2011. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!