Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki?...

Szerintetek jól nézek ki? (képekkel)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek szép-e az arcom meg ilyesmi. A koromat tippeljétek meg és őszinte véleményeket várok.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 14. 21:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nem vagy az esetem, bocs
2011. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
78%

Csak az utolsó kettő képen vagy értékelhető, a többi nagyon túlexponált, így elrejtik a "lényeget". A 13 éves kis p.csák tesznek fel ilyen képeket, mert azt hiszik, hogy milyen szépek, ha csak a szemük és szájuk látszik, a többi szépséghibájuk pedig belemerül a jótékony félhomályba. De ha azt akarod, hogy tényleg írjanak valódi véleményt, akkor olyan képeket kellene feltenni, amiken normálisan látszik minden. Bár, ezek alapján is lehet véleményt mondani, csak nem a külsődről... Megdöbbentő, hogy 25 évesen valaki még mindig azt hiszi, hogy a férfiaknak (bizony neked már a felnőtteknek kellene tetszened, nem a kisfiúknak) bejönnek ezek a gagyi "trükkök". A 4. kép pedig a pózolással, átlátszó felsővel és "photoshoppal" hát, inkább nem írok semmit, kaptál már így is eleget.


A külsődről: jó nagy kerek fejed van (ha bunkóznék, akkor lángoshoz hasonlítanám, hoppá, hát nem kimondtam), ráadásul elég prominens az állad is (de erről nem tehetsz, ellenben, ha kicsit fogyóznál, akkor szerintem az arcodról is lemenne egy kicsi felesleg s máris jobb lenne az összkép).

A hajad jól meg van csinálva, a szemeiddel, száddal, orroddal sincs különösebb gáz.


A karod nagyon vastag, az alakod a képek alapján nem megítélhető.


23F

2011. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
Meg hát :D és olyan 14-16 körülre tippellek.
2011. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
95%
Szép a hajad, szemed. Arcod nem nagyon tetszik. És ahogy látom kicsit duci vagy..
2011. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy meg sztem olyan 15-16 lehetsz..
2011. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
Nem az arcod alapján gondoltalak tizenévesnek (a képek nagy részén semmi sem látszik belőle), hanem mert tipikusan az az olcsó, ízléstelen stílust képviseled, amit annak a korosztálynak a zöme. Szóval én ezt nem dicséretnek fognám fel:/
2011. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim válasza:
lehet ezen megsértődsz de amit nem te csináltál képet azon nagyon szép vagy de amit te azon meg...inkább nem mondom!!:):S ilyen képeket nagyon sokat lehet látni a közösségi oldalakon!!!nem az az egyedi aki ugyan úgy csinálja meg a haját v festi ki magát mint a többi 100 kis pics@ hanem aki ki tud találni egyedi sminket,hajat és fel meri vállalni még akkor is ha kinézik!!!:) jah..már milliószor elmondta és most is elmondom...a csücsörítés és a flegma pofa NEM SZÉP!! ha ienre vetemednél gondolj arra h úgy nézel ki mint 1 kacsa!! am csini vagy,szép a szemed és formás a szád!!:D női szemmel persze!!:D^^ egyébként én annyinak nézlek mint amennyi én vagyok vis 21-22-nek!!!:D közelít?xD
2011. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
17%
szép lány vagy és ez a haj jól áll. a helyedben biztosan nem vágatnék olyat mint amit az elején linkeltek be.
2011. júl. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:
Köszi de a lángosos nem esett jól! Na minegy . 25 éves vagyok , és 56 kg. Én nem fogyózok mert szerintem ez egy kicsit se sok.
2011. júl. 15. 09:32
 40/70 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon jól nézel ki, bejössz :) először 20-22 évesnek gondoltalak, az nincs messze a 25-től. mondjuk én 23 vagyok de simán odamennék hozzád pl egy buliban és nem riasztana el hogy 2 évvel idősebb vagy :D


23f

2011. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!