Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrszálak nőttek a mellbimbóm...

Szőrszálak nőttek a mellbimbóm körül (15/L), és nagyon zavarnak. Levághatom ollóval? Nem fog jobban megerősödni?

Figyelt kérdés
Csak néhány, kb. 4-5 db, és hosszúak. Ja, és nem viccelek, még mielőtt vki azzal jönne, hogy "ez kamu xD". :D
2009. márc. 29. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
ne nyúlj hozzá, igaz nem erősödik meg, de visszanő az eredeti méretére vagy még hosszabbra
2009. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tépd ki szemöldökcsipesszel
2009. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szemöldökcsipesz. Nekem elég sokára nő vissza, és után megint kitépem, egyáltalán nem fáj, és megvan pár perc alatt.
2009. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Már hogy lenne kamu? sokak panaszkodnak erre, de se olló se borotva attól szépséges fekete szőrökké válnak rövid időn belül!


Szemöldökcsipesz...!

2009. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
irány az orvos, valószínűleg túl sok a tesztoszteronod, ami nem szokott jót jelenteni, és majd az orvos után kiszedheted szemöldökcsipesszel
2009. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldök csipesz!!!(hát nem egy kellemes érzés...)
2009. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan 4-5 szőrszál miatt ki is röhögi az orvos...a fölösleges cicimutogatásnak semmi értelme kicsit talán megemelkedett a tesztoszteronszinted, de az ilyesmi nem veszélyes...van akinek rögtön fekete hosszú szőrök nőnek és még az se vészes csak szépséghiba...
2009. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökcsipeszt javaslom én is, az a leghatásosabb. Nekem is szörös a mellbimbom körül. Lány vagyok.
2009. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, rendesek vagytok! :)
2009. márc. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!