Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrteleníteni szeretném a...

Szőrteleníteni szeretném a mellkasomat, mert a mellbimbóm körül nagyon erős a szőrzetem, és össze-vissza áll. Mivel érdemes?

Figyelt kérdés
Borotvával próbáltam, de attól még jobban megerősödött, úgyhogy gyorsan abba is hagytam. Gyantától nem erősödik meg?
2010. aug. 18. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
a nagyon gyenge szőr a gyantától is erősödik, mert ahelyett, hogy tövestől kijönne, elszakad, és kb olyan, mintha borotváltad volna... Inkább szőkíttesd ki, vagy szedd ki csipesszel az erősebb szálakat.
2010. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég epiláltam,nagyon jó lett!
2010. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csipeszelni szoktam, a gyanta ott biztos fájna, meg az a kisebb szőrszálakat is kitépi, amivel később újra csak probléma lenne, és egyre többet kéne csak kiszedni. A borotvát felejtsd el!!
2010. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krémmel próbáltad már?
2010. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 edi0617 válasza:
Menj el kozmetikushoz azért szerintem őért hozzá a legjobban.leszedi neked normálisan bekeni gyulladáscsökkentő krémmel és nem fog kipattogni utána.
2010. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a csipeszt ajánlom csökkenő holdfázisban:) én is szkeptikus voltam, de néhány kiszedés után teljesen eltűnik.:)
2010. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!