Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek PALVIN...

Mi a véleményetek PALVIN BARBARÁRÓL?

Figyelt kérdés
szép? különleges? tehetséges? beképzelt lehet? megérdemelte az idei év modellje dijat?
2011. júl. 5. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
modellnek tökéletes, szép, és nem kis dolog 16-17 évesen ilyen karriert befutni.
2011. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
annyira gyönyörű, imádom. szerintem ő az egyik, ha nem a, legszebb magyar topmodell.
2011. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne ennyire felkapott, sőt teljesen ismeretlenül, civil ruhában jönne szembe velem az utcán, valószínűleg utánafordulnék, s megjegyezném magamban, hogy milyen szép, hogy de jól néz ki ez a csaj! De azzal a tudattal, hogy ő az egyik legkeresettebb, legígéretesebb modell a világon... nos, így már azt mondom: az arca alakíthatóságán kívül nem az a tipikus szép lány.


Szóval ahhoz képest, hogy ki ő, nem olyan gyönyörűszép.

2011. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű. :)
2011. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Túl van sztárolva...

Nem csúnya, nincs vele gond, de annyit nem ér, amennyire tartják.

2011. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép...de ez a videó engem is "kiborított" :D
2011. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok... amugy azt azért nem mondanám h tehetséges,mivel tényleg szinte minden képen ugyanolyan arcot vág :S.. [link]

és ezeken a képeket sajnos nem egy Modellt látok, hanem egy átlagos lányt, az átlagosnál szebb arccal.

Ők már "modellek": [link]

[link]

[link]

2011. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mázlista csaj. Semmit nem tett a sikeréért. Ölébe hullott az egész.
2011. okt. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%
Sokan nem is gondolják ,hogy milyen fárasztó és nehéz foglalkozás a modellkedés.SZerintem BArbi nagyon szép és megérdemelte azt a díjat.Szerintem egyáltalán nem beképzelt,és a képeibő nem lehet meg mondani ,hogy különleges e.Mert a képeken úgy kell állnia üllnie ,de még néznie is,ahhogy ezt megmondáj neki és ahhogy elvárják tőle.
2014. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
44%
Az, hogy egy jelentéktelen külsejű lány, tizenkét egy tucat. Semmi izgatót, szexiset nem látok benne, nekem ez nem nő, túl kislányos. Olyan mint egy éretlen gyümölcs. A feje akár a mákgubó. Észre se venném ha jönne velem szemben az utcán. Ha mégis, az csak az ismertségének köszönhető, nem a bájainak.
2014. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!