Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Palvin...

Mi a véleményetek Palvin Barbaráról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 2. 18:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

UTÁLOM.

Ismerem élőbe is és egy nagyképű liba!

Rászállt a barátnőm pasijára:o és illegeti magát, amúgy szép meg minden, az arca ugyanúgy "ragyás' .. dehát ki tökéletes?(:

Szóval ha nem ismerném-> átlagosan szép.szóval nekem másmilyen az ideálom.

Nem lennék olyan mint ő mert az alakja sovány, formás ... na:D de én inkább a homokórára szavazok(:

hmm..kb ennyi:D

17L

2011. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon sok videót megnéztem róla, interjúkat és fotózásokat. A videókból megitélve kicsit beképzeltnek tartom...de nekem ő a példaképem:) akármelyik fotóját meglátom kb. fél óráig nézem. Annyira gyönyörű lány! Természtes szépség. Magyarország sztem büszke lehet rá hogy ilyen fiatalon ennyi mindent elért már:)
2011. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk én el tudom képzelni hogy szűz:) mert nem is és rá pasizni. De amúgy is van neki itt egy Mo-n és ritkán találkoznak.Meg még csak 17 éves.. szóval szerintem simán lehet hogyha azt nézzük hogy egész évben szinte egy repülőn ül.
2011. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
És arra hogy nagyképű.. Van is mire végül is. Nagyon kevesen tudnák megtartani az ép eszüket ilyen csillogásban és rivaldafényben..
2011. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
annyira nagyon gyönyörű *.* nekem is példakép :D
2011. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon nagyon szép, aranyos az arca és nagyon jó alakja van (bár kicsit O lábú) de tényleg kicsit ragyás a bőre (mondjuk nem csoda ha minden nap egy kiló sminket kennek rá...). Amúgy szerintem magához képest buta és megjátsza magát a kamera előtt, el tudom képzelni azt is hogy beképzelt (bár elég ártatlan a kinézete). De mindent összevetve szeretem, szép lány, jó modell.
2011. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Mázlista. Az ölébe hullott a nagy siker, csillogás, pedig semmit nem tett érte.
2011. okt. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon szép,helyes arca van:)

de utolsó az oké,h szerencsés és "az ölébe hullott" de azért én nem mondanám,h nem tett érte semmit...

szerintem ez olyan mint a tehetség gyakorlás nélkül semmit nem ér

2011. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
gyönyörű*__* nekem úgy hasonlít Sissire :DD
2011. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
viszont megnéztem róla egy videót és ott nem is tünt olyan szépnek,furcsa a hangja a szája amikor beszél és nem is tünt szinpatikusnak...de a képei tényleg nagyon jók, ezt el kell ismerni
2011. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!