Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Titeket érdekel...

Fiúk, férfiak! Titeket érdekel egy nő öltözködési stílusa?

Figyelt kérdés
Úgy értem, választásotokat milyen mértékben befolyásolja, hogy a lány milyen stílust képvisel? Most az extrém rózsaszín, fekete párducmintás hajat ne vegyük számításba. :) Vagy csak az érdekel, hogy amit visel, az összhangban legyen? A tiniknél látom azt többnyire, hogy saját stílusukból választanak, de mi van veletek, 18 év feletti srácok?
2011. jún. 30. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ami divatos, az nem stílusos. Az tömeg, a tömeg meg szar, abban semmi egyedi sincs.
2011. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem igazán számít. Álljon jól a lánynak a ruha és kész.
2011. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első igazad van, hordja csak a nagymama egykori ruháit, abban jól fog kinézni az ember lánya. :D De figyelmeztetlek az is divatos volt egykor... :D
2011. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a másodikkal értek egyet, csak álljon jól rajta.
2011. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Első igazad van, hordja csak a nagymama egykori ruháit"


És még rám mondják, hogy szűk látókörű vagyok...

Szerinted csak azok a ribancos, ócska "márkás" szarok vannak, amit ezek a gyökerek az angol turkálóból és a kínaiból vesznek, vagy esetleg valami szintén magas színvonalú divatházból?

2011. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne mondja nekem azt senki, hogy azért vesz 20 ezer forintért egy vászon converse tornacipőt, mert neki pont az tetszett, a divattól függetlenül. Persze nem kell mindig a hiper-szuper divatos holmikat keresni, kell egy kis egyediség, de azért a divaton belül is lehet egyedit találni. Például mostanság hülyének nézik, aki trapéznadrágban jár, mert a csőnadrág a divat. Meg az a sok gumióra, amit 2 éve kiröhögtem volna, hogy ovisoknak való.


De tényleg a fő, hogy jól álljon az embernek, amit felvesz.

2011. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 16:45-ös nem értem mit akarsz kihozni a mondandódból, de hülyeséget írtál, ami divatos igenis lehet stílusos... itt az a lényeg, hogy jól álljon az illetőn és nem azon van a hangsúly, hogy véletlenül se kövesse a divatot. Gondolom tini vagy és lázadsz a világ ellen. :D

Pl nekem sokkal jobban áll a csőnadrág és a cicanadrág, mint egy trapéz vagy bőszárú gatya. Ennyi...

25N

2011. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érted, akkor minek magyarázzam? Értelem kérdése, és neked eléggé félrement.
2011. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem tudsz fogalmazni...
2011. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hűha :D
2011. jún. 30. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!