Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány kicsit telt...

Fiúk! Ha egy lány kicsit telt akkor az már csúnya?

Figyelt kérdés

nem kell guruló zsírpárnára gondolni, inkább olyanra akinek van pici pocakja, és kicsit nagy a popsija és a combja....

konkrétan: 163 cm 62kg

ez már nagyon gáz? légyszi kort is írjatok...ja, és szigorúan őszinte válaszokat ha lehet;)


2011. jún. 28. 22:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

14/L vok :D

am megvan ennek ellenére a homokóra alak, vékony a derekam, van egy koromhoz illő méretű mellem(,ami még nőni fog tovább),a vádlim izmos, és a combom is alul, csak feljebb van rajta egy kis fölösleg,de nincs narancsbőröm(:D) a hasamon pedig alul van egy kis zsírpárna avagy"úszógumi" nem kicsi,lapos, de nem is nagy, kibuggyanó

2011. jún. 29. 11:33
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

fuháát ezt mikor megláttam azthittem rólam van szó de kajakra:D

énis 14 vok, 163 cm bár, 61 kg.

nem nevezném magamnak kövérnek, mert nem vagyok dagi, legalábbis nem látszom annak, tehát nincsennek óriási úszogumijaim, mondjuk nekemis van pici pocim azéé..:D

csak engem az szokott zavarni de qvára, hogy mikor hallom hogy mások 50 kg és kb ugyanennyi cm és tök ugyérzem mintha dagi lennék :S ( legalábbis hozzájuk képest )

és nemtom eldönteni hogy ők túl vékonyak vagy én vagyok kövér:OO

2011. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen, én is ezen szoktam gondolkozni...
2011. jún. 29. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!