Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a forró aljú laptopot...

Ha a forró aljú laptopot ráteszem a hasamra, az égeti a zsírt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 00:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
még egy ilyen lusta aki laptopozás alatt szeretne fogyni...lehetetlen,ne rontsd el a laptopot!
2011. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalon kérdést feltevők átlagos intelligenciája szerintem jócskán 100 alatt lehet...

Ugye tudod, hogy a zsírégetés nem egyenlő azzal, hogy felmelegíted?! Olvasztottál már zsírt? Megolvad. Kihűlik, visszaszilárdul. Attól még ugyanabban az edényben marad.

Na valami hasonló a dolog lényege. Zsírégetés = legalább 20 percig adott tartoményban tartod a pulzusod. Szóval emeld fel a löttyedt segged a gép alól és húzz el futni.

Egyébként milyen jó is lenne... nyáron nem lenne a sok hülye fogyókúrázó, elvégre 30 fokban leolvad róluk a felesleg. Aztán persze télen gond van, mert jön a hideg, meg ugye tartalékol is a szervezet, stb. :S

2011. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ha ennyire unatkozol,inkább menj tornázni:)
2011. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Na ezen jót röhögtem.
2011. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem égeti a zsírt, viszont a bőröd igen...észlény...
2011. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én se attól nem fogytam le, hogy kint voltam a plusz 30 fokban, és attól sem, hogy szaunáztam. De ez tuti módszer. Hozom is a laptopot.
2011. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
ha így lenne, nekem nem is lapos, hanem homorú lenne a hasam :"D
2011. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
ha a hülyeség fájna...... -.-"
2011. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nem értem hogy mi ez a sok rosszindulatú válasz. Igen is égeti a zsírt. És hogy miért? Azért mert nagyobb hőmérsékleten az enzimek jobban dolgoznak, ergo nagyobb hőn több energiát használnak el. Több energiát persze nem feltétlenül a zsírból szerzik a sejtek, de részben abból is. Űgyh nem kérdezett hülyeséget. De nekem is ki kell ábrándítanom: tarthatod akármeddig a hasadon azt a gépet, nem igazán fogsz lefogyni tőle. bár nem hiszem hogy ez volt vele a célod. Egyébként óvatosan azzal a laptoppal, mert ha nagyon meleg tényleg megárthat.
2011. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:13


Nyilván arra volt kíváncsi, hogy lefogyhat e így, ergo hülyeséget kérdezett.

2011. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!