Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy idősebbnek...

Miért van az hogy idősebbnek néznek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy koromhoz képest már túl érett vagyok. nem viselkedésre hanem kinézetre :S mindenki csodálkozik mikor elmondom h "csak" 14 éves vagyok. 173 cm vagyok lehet h emiatt van? linkelnétek olyan ruhákat meg hajakat amik jól mutatnak egy ennyi idős lányon? vmi tanács?

tökre meg vagyok zavarodva. légyszi segítsetek?

(am bocsi de nem szeretnék képet feltenni magamról)

14/L


2011. jún. 27. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Osztálytársam 185 centi,szerinted hány éves lehet?100?

jó vicc,lehetsz te 10 cm is,nem centibe mérik,hogy ki mennyire érett/idősebb

2011. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Ne sminkelj, ne fesd a hajad, és öltözz a korodhoz illően.(bár a mai világban nehéz, mikor a 40 éves nő is Tom&Jerry pólóban feszít)
2011. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ne fesd a hajad és ne sminkeld magad! A magassarkú is hülyén mutat egy ennyi idős lányon, úgyhogy azt is hanyagold. Egyébként én 22 éves vagyok, de sokan néznek 16-nak. De ezért nem fogok 5kg sminket magamra rakni... 10 év múlva még jól jöhet, hogy letagadhatok jó pár évet. :)
2011. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!