Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a blogom és mit gondols...

Milyen a blogom és mit gondolsz rólam? :D

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 27. 16:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
szeretem a facebookot,de egyátalán nem vagyok függő...
2011. jún. 27. 17:49
 12/21 anonim ***** válasza:

3 bejegyzés után eluntam az életemet is.

Egy kislány vagy a sok közül. Nem igazán rajongok a tömegsorozatokért, nem igazán érdekelnek a személyes problémáid, örömeid, szóval nem leszek rajongód, bocsi. ^^

(nem mintha az én blogom érdekesebb lett volna, bár max a barátaimnak meg magamnak írogattam, eszembe nem jutott feltenni ország-világnak, mert ki a halált érdekelne XD)

De azok biztos élvezik, akik veled egyidősek kb és kíváncsi fajták, szóval pl nézik a való világot, stb.

2011. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem jó,nekem tetszik,később szivesen el is olvasom.Ha nem sértődsz meg,akkor leirnám,hogy a bemutatkozásodban a kép alatt van 1hiba,az "Egyenlőre ennyi" azt úgy irjuk,hogy Egyelőre ennyi, -N betű nélkül. :)

Remélem,nem baj,hogy leirtam,nem okoskodásból mondom,csak az "szúrta" a szememet.

2011. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

köszi,hogy szóltál... :D kijavítom.

utolsó előtti: NAGYON utálom a váló világot és a többi népbutító hülyeséget. :D

2011. jún. 27. 19:40
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem is neked kell szeretni, hanem az olvasóidnak. :D Akik ilyen műsorokat néznek, általában kíváncsibbak és szeretnek mások életében vájkálni, ők szoktak ilyen blogokat is olvasni. Így értettem. :)
2011. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Maga a blog nem rossz. A képek feldobnak, a témák már kevésbé. Jobban beleolvasva középszerű vagy, egymilliárdodik a sokból. Sajnálom :(
2011. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

az idézetek, nagyon tetszeneek.^^

honnét szedet őket?:OO:D

2011. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
képeket milyen oldalról szedet? nagyonjók.;D
2011. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
az idézeteket több helyről is keresem. :) a képek a weheartit.com-ról vannak..^^ egyébként kint van a forrás. :D
2011. jún. 29. 13:23
 20/21 anonim válasza:

Nah hát ami először beugrott h csupa általános dologról van szó...ami kicsit uncsi!

Nem bántás csak kb.3.sornál meguntam az olvasást:D

Am nem tudom ezeknek mi az értelme de komolyan...

2011. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!