Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül egy 10-15...

Kb. mennyibe kerül egy 10-15 centis kidolgozott tetkó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem centiben mérik, hiszen a 10 centis is lehet akár egész kart körbeérő, vagy csak egyszerű virág, szóval így árat sem lehet mondani. Függ attól is, hogy mennyire bonyolult az ábra, mennyire aprólékos és attól is, hogy te hogy bírod az egészet.
2011. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egy része elég bonyolult
2011. jún. 25. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
10-15ezret simán lehet számolni ilyesmire
2011. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az invictusban 5000/ óra, a westendben akár 40000(igen, negyvenezer) is lehet...attól függ, h hova mész.
2011. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és honnan veszed, hogy pesti? olyan természetesen mondod, mintha az lenne a világ közepe -.-
2011. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam leírom, hogy mekkora különbségek vannak árban...de ha ez ekkora baj, akkor sajnálom...
2011. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj, de már az idegeimre megy, hogy itt a rengeteg okoskodó, akik azt hiszik, hogy a tehén lila, és Budapesten kívül nem sokan laknak, és hogy mindent tudnak a világról, még a vidékieknél is többet, csak ez megy egy kicsit az agyamra, bár megértem, mivel a sok panelos egész nap csak otthon van a gép előtt, aztán a vidékiek akkor mennek ki az udvarra amikor akarnak stb. szabadon mennek mindenhova, nem kell kilómétereket gyalogolni meg buszozni 10-szer átszállni, mire odaérsz a lenti kisboltba
2011. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Nem vagyok pesti, kikérem magamnak...bár pesttől vácig nem sok szünet van, azért marhára nem mindegy.

2: a kérdező egy szóval nem említette, hogy hol lakik, de árak érdeklik, olyat mondtam, amit ismerek...valszeg nem a soproni árakat fogom mondani, ha még soha nem is voltam ott.

3. a burkolt bunkózást pedig észrevettem, és visszavehetnél magadból...lehet, h sok pesti, csak az állatkertből ismeri a kecskét, de az írásod alapján Te sem vagy különb.

2011. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok és hogy őszinte legyek a Westend Tattoo munkái nem igazán tetszenek. Kár azon vitatkozni, hogy ki pesti vagy ki vidéki! Ismerem mind2 oldalt és a pestieknek fogalmuk sincs mi van vidéken... Azért köszi nektek! :)
2011. jún. 26. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!