Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem való a körömlakk...

Miért nem való a körömlakk iskolába?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig mondja hogy nem való a fekete,lila,pink stb. körömlakk az iskolába.Így csak majdnem átlátszót vagy olyant használhatok ami nem annyira feltűnő.Azzal indokolja h "mert nemvaló az iskolába".Akkor kérdem én hogy mégis mi nem való? mert okot azt soha nem mondanak.
2011. jún. 20. 11:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Általánosba nekünk is szóltak, gimiben már nem törődtek vele.

Egyszerűen az erős, feltűnő lakkoknak máshol van "életterük" buliban, vagy nyaraláskor. Az iskola egy hivatalos hely, és 14 évesen nem igazán "illik" ilyen színekkel lakkozni.


Keress pasztell, "cukorka" színű lakkokat, azok most nagyon divatosak ;]

2011. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
én evangélikus gimibe járok(ilyen 8osztályos)és nem szólnak érte, sőt észre se veszik. amúgy meg az 50 éves magyartanárnőm pinkre festi a körmét. akkor most ő egy ribanc? -.- mondjuk én nem szoktam festeni a körmöm, de van aki igen. szerintem semmi baj sincs vele ha valaki fest a körmét...
2011. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk az első válaszát én se nagyon értettem...

Attól még h neki nem tettszik...

Sztem egyébként szép szín más körmén de magamon nem jön be.

Azért köszönöm.

2011. jún. 20. 18:24
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

Én katolikus általánosba járok és sötétben világítós piros a körmöm és nem szólnak sose.

13L

2011. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ribanc van itt, hogy 0%-ra pontoztátok a válaszom? :(
2011. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!