Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem való a körömlakk...

Miért nem való a körömlakk iskolába?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig mondja hogy nem való a fekete,lila,pink stb. körömlakk az iskolába.Így csak majdnem átlátszót vagy olyant használhatok ami nem annyira feltűnő.Azzal indokolja h "mert nemvaló az iskolába".Akkor kérdem én hogy mégis mi nem való? mert okot azt soha nem mondanak.
2011. jún. 20. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
A pinket idehaza rózsaszínnek hívják, és a rózsaszín ribancos.
2011. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintemattól függ hogy milyen suliba jársz. általánosba nekünk nem engedték de gimiben már igen
2011. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
általánosban nem nézik jó szemmel a tanárok. nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem anyukád arra utal, hogy mivel még iskolába jársz, ' kicsi ' vagy.
2011. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tök mindegy hogy rózsaszín vagy pink.Ugyan az.De olyant nem is használnák.14éves vagyok.
2011. jún. 20. 11:36
 5/15 :) :) :) ***** válasza:
75%
Mi a farc r.bancos a rózsaszinen???(amugy nem igazán festem a körmöm)
2011. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 :) :) :) ***** válasza:
franc*
2011. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
tanulj már meg írni, aztán legyenek szép pinkek a körmeid.
2011. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 candypop ***** válasza:
56%
Nyugi nekem semmilyet se enged :)
2011. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hot_kiss ***** válasza:
100%

Amíg valaki általánosba jár, addig általában ezzel szotak érvelni.. mást nemtud kitalálni, hogy miért ne kend. Plusz.. az iskolában is csak aztgondolják magukban a tanárok, hogy milyen anyja meg apja van a gyereknek, hogy hagyjákneki. Bár ez család és nevelésfüggő.

Nekem az általánosban a föcitanárom aztmondta, hogy ha az Ő anyja megláttavolna, hoyg ilyen színekre festi a körmét, akkor téglával szedte volna le a festéket.. maradi egy p...a volt.

2011. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

katolikus gimibe járok és ott a műkörmöt engedik de a sima körömlakkot nem-.-

de lehet, hogy a sima gimikbe engedik.(:

2011. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!