Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajakpiercing. Nagyon fáj? :O

Ajakpiercing. Nagyon fáj? :O

Figyelt kérdés
Szeretnék ajakpiercinget, ma azt álmodtam hogy csináltattam :O és ha szakemberrel csináltatnám meg,nemfog begyulladni ? annyira félek h fájni fog.. :/
2011. jún. 20. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, szúnyogcsípés az egész! Kezdő gyakornok is be tudja lőni, nekem a szám alatt van középen, és jéggel + 2dl jack daniel'sszel érzéstelenítettem. Utána pár napig dohányzást érdemes kerülni. Én fél óra után szívtam el egy füves cigit, este pörkölt nokedlival kilószám, és nem gyulladt be. Ha óvatos vagy, és orvosi fém piercinget használsz, csekély a valószínűsége a komplikációknak. 18/F
2011. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez mindenkinél más, lehet az egyiknek semmi balja nem volt vele a másiknak meg annyira begennyesedik hogy ki kell venni.Nekem nyelv piercingem van meg se éreztem mikor betették, másnak meg fájt.
2011. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hot_kiss ***** válasza:
Nekem jéggel lett érzéstelenítve. Annyit éreztem mikor bebökte a srác meg mikor átért. Kicsit kellemetlen, de nempara. Tejterméket utána ne. Se túl fűszerest.
2011. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2011. jún. 21. 15:30
 5/5 anonim válasza:

4x szúrattam a számat,

(haverom piercingeket meg tetoválásokat csinált másoknak, ügyes srác nagyon , gyönyörű a munkája..)


1. dunapart

nemtudtam, hogy nem lehet tejterméket enni/inni, tehát begyulladt


2. egy kocsma ,

suli miatt kellett kiszednem -.-


3. saját magamnak szúrtam, de túl lentre tehát kiszedtem


4. egy pláza wc je,

és végre ez mér végleges xD


egyszer se érzéstelenítették, és semmi. kb a szúnyog csípés.. nem fáj egyáltalán :)

2011. jún. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!