Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kérjek érte pénzt?

Szerintetek kérjek érte pénzt?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és manikűrös szeretnék lenni, elég szép körmöket csinálok már többen is mondták.

Már sok barátnőmnek és rokonomnak is megcsináltam a körmét.

Ballagási ajándékként megcsináltam az unokatesóm körmét,ami tényleg jól sikerült.Azt mondta többször is csináljam meg.

Szívesen megcsinálom neki de a saját felszerelésemből,és ugye az is fogy.

Azon gondolkodom hogy kérjek-e tőle pénzt(max:500ft)

neki sok zsebpénze van nekem nincs.

Szerintem igazságtalan hogy ingyen csinálom neki a szép körmöket, közben pedig az én felszerelésem fogy.

Szerintetek bunkóság a saját unokatesómtól pénzt kérni?

(én egyszer vettem tőle 100ft-ért 1 smink készletet.)


2011. jún. 19. 12:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

csak lakkozol, vagy hosszabbítás? ha hosszabbítás, akkor nyugodtan megmondhatod, hogy neked is pénzbe kerül, csak azt fizesse ki, amit úgy kell megvenned


de ha csak lakkozol, akkor szerintem elég pofátlanság


(mondjuk én ígyse-úgyse kérnék, de te dolgod)

2011. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
ha saját dolgaidat használod akkor az anyagköltség árát minimum. ő sem várhatja el hogy ezentúl ingyen legyen körme.
2011. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
mondd meg neki hogy ajnos most nincs pénzed alapanyagokra, de ha megveszi szívesen megcsinálod...
2011. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Csak akkor kérj érte pénzt, ha tényleg végzel olyan munkát, mintha elmenne körmöshöz.
2011. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Csak fested vagy valami mást is csinálsz vele?
2011. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Mondd azt, hogy nagyon szívesen megcsinálod, de mivel fogy az anyagod, jó lenne, ha kb. 200 Ft-ot adna vagy vigyen saját körömlakkot.


Az 500Ft szerintem elég sok, hiszen sokszor egy profi manikűrös is 500-700 Ft-ot kér egy sima lakkozásért, formázásért.

2011. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem bunkosag penzt kerni erte.Epp eleg kedvesseg hogy az idodet vesztegeted ra.Nyilvan a lakk sem 10 forint,hozza o a felszerelest es koszonje meg hogy ilyen kedves vagy hogy megcsinalod a kormet.De ha o eddig meg nem jott ra erre,nem te vagy a bunko hanem o.Eleg nagy paraszt lehet.
2011. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Lakkozol, vagy építesz is?:)

Amúgy szerintem sem bunkóság, mert ha pl szülinapjára ajándékként megcsinálod az tök rendes tőled. De ha csak lakkozol, akkor mondd neki, hogy bocsi, de fogy az anyagom, de én szeretem csinálni és nagyon szívesen megcsinálom, csak akkor vegyél nekem pl 1 körömlakkot, vagy fizessél 200 Ft-ot és az nem is sok.:) És mondjuk beszélsz vele, hogy 3 lakkozásért vesz neked egy körömlakkot.:) Vagy ahogy gondolod:)

2011. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 hot_kiss ***** válasza:
Attól is függ, hogy mit csinálsz a körmével meg hogy milyen minőségű munkát végzel. Ha csak lakkozol, azért pofátlanság lenne pénzt kérned, de ha már mást is csinálsz, akkor monddmegneki, hogy a saját anyagod, neked is meg kell venned, nem adják ingyen, megállapodtok egy árban és kész. Ha nemtetszik lehetsz Te a bunkó, de nyugodt a lelkiismereted.
2011. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Anyagárat nem pofátlanság elkérni, de az 500 sztem sok.
2011. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!