Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? (link)

Szerintetek szép vagyok? (link)

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy csúnya vagyok, tényleg, vagy csak irigyek?

15L


[link]


2011. jún. 13. 15:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ez ugye a Malomban van?!
2011. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy irigyek.
2011. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Átlagos? Szerintem attól icipicit messze van. Arcra nem vagy csúnya, egész sokat ki lehetne hozni belőled, de ami rámvirított a képen, az egy borzalmas frizura, az alakodra nem is mondanék semmit, azt nem látni a ruháktól.

Ja, igen, legyek kedvesebb. Jó... de most komolyan. Ha valaki kiteszi magát "Szerintetek szép vagyok?" "Irigyek rám, azért rondáznak le" mondatokkal, minden önkritika nélkül, akkor lehet számítani negatív véleményekre. Egyébként legyél igényesebb, próbáld meg a lehető legtöbbet kihozni magadból, és rendben leszel.

2011. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Szép az autó!
2011. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
58%
Mire lennének irigyek? :D Még az autó sem a tiéd.
2011. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy:)
2011. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is a malomba van xD Amúgy biztos nem írígyek rád,elhiheted. :)
2011. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Szandiii^^ válasza:
58%
Minden mondat úgy keződik hogy "szerintem". Vagyis elbírálnak téged a többiek, de te kérted szóval... NE szépítsük a dolgot: Eléggé rusnya vagy, a hajad borzasztó, stílusod nincs, és őszintén szólva elég szar a háttér.
2011. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

De minek teszel ki egy olyan képet, amin 13 éves vagy?! Még ha szuper jó kép lenne... O_o És 2 év alatt marha sokat változhattál. (bár gyanítom én is, hogy nem a saját képed toltad fel ide)

Igazából erről meg sokat nem lehet mondani, mert azt is csak homályosan sejtem, hogy két szemed, egy orrod és egy szád van. A stílus rossz, de egy 13 éves kislánynál oké.

2011. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!