Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? (link)

Szerintetek szép vagyok? (link)

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy csúnya vagyok, tényleg, vagy csak irigyek?

15L


[link]


2011. jún. 13. 15:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%

én csak az arcára, alakjára értettem, hogy jól néz ki, nem a ruhájára!

a mai világban ez is jó ruhának számít, van, akinek ennie sincs mit.

2011. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
És aki meg éhezik, a ruhát félreértve...
2011. jún. 13. 16:09
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ugy latszik itt nem kerhetsz epito jellegu kritikat, ha nem vagy modellalkat es nem tokeletes a hajad. "Ronda vagy" "Ocsmany vagy" stb, ne hallgass rajuk. Meg fiatal vagy nagyon, sokat valtozhatsz. :) A ruhakat en is biztos lecserelnem, nagyon oregit. Ha nincs penzed ujakra, nezz el turkalokba, sok jo dolgot lehet talalni ott, es nem is olyan draga. A hajaddal is kezdeni kene valamit, mert alaktalan es olyan "semmilyen". Egy frufru talan jol allna, mivel ha a kepen a fejedre nezek csak 1 homlokot latok :) Szoval szerintem oltozkodj a korodhoz illoen, akarhany eves is vagy, es a hajaddal kell kezdeni vmit. Az arcoddal nincs gond, aranyos mosolyod van, es jobban illenenek hozza fiatalosabb dolgok!!
2011. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a kép 2009-es azóta turkálóban vásárolok :)
2011. jún. 13. 16:49
 15/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem irigyek, olyan semmilyen vagy. Öreges, és csúnya.
2011. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak egy osztálytársnődet vagy valakidet leakarod járatni. Akit csúfolnak hogy csúnya nem fog feltenni egy ilyen képet és hozzátenni azt hogy "vagy csak irigyek?". Ez egy paraszt dolog tőled.
2011. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


2009-es kép? Akkor miért nem teszel fel újabbat? Esetleg amin látszódik az arcod.

Amúgy nekem is csak annyi a bajom, hogy a hajad nem áll jól. Én a helyedben hosszúra megnöveszteném. A ruhák is nagyon öregítenek. Valami színesebb, fiatalosabb jobban állna.

2011. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kecskeméti vagy? Csak mert ez a Malomba van. :D:D
2011. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te vagy a képen:

Nem vagy csúnya, de sokkal többet ki lehetne belőled hozni.

És nekem maga a kép nem tetszik. (Nem áll jól neked az autó mellett pózolgatás. IQ-nuku díszpic$ák szokták ezt csinálni, nekem Te nem tűnsz annak...)

Ha nem Te vagy a képen, akkor nem kéne feltöltögetni másokat...

2011. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

az az Octavia nem rossz :D


te meg átlagos vagy szerintem.

2011. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!