Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 167 cm vagyok,90-70-100 a...

167 cm vagyok,90-70-100 a méreteim. Nagyon vészes?

Figyelt kérdés
*a mellem kicsi, a hàtam nagy.
2011. jún. 13. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem a testeddel, hanem az önbizalom és önismeret hiányával van a baj.


Egy a koffert összefogós fürdőruha (amíg a tornától nem lesz látványos változás) és egy víz szintes pánt nélküli melltartós mert az melleben széllesit is (ami nálad elöny ) és a mell méretet is felcsalja.

2011. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs a testeddel, de ezt a citromsárga megkötős fürdőrucit én hanyagolnám a helyedben, a bőrszínedhez nem előnyös, és semmilyen formája sincs.

Egy jól szabott, esetleg merevítős fürdőruha felsővel és egy oldalt kicsit szélesebb pántú bugyival (más, kicsit sötétebb színben) jó csaj leszel, főleg ha kicsit le is barnulsz :-)

Ne parázz, nincs min sztem.

2011. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
elég kritikus szemmel nézem itt a képeken a lányokat... a kedvencem a "szép vagyok?" és kap egy nemet és pattog...pedig ge ci csúnya...te viszont nem értem miért parázol :) egy kis sport meg sok folyadék meg persze önbizalom mértékkel...ennyi..nincs veled semmi gond!!
2011. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!