Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit néztek meg elöször egy...

Mit néztek meg elöször egy csajon vagy nőn?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Kedves férfiak mindenkinek az izlésére kiváncsi vagyok mindent irjatok le hogy nektek mi fontos... pl milyen külső és belső adotságok.... Vagy például hogy mi válthat ki írritálo hatást.... Előre is köszönöm
2011. jún. 11. 13:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szembe jön velem, akkor először a tekintetét, azután biztos, hogy a mellei jönnek, és végül az egész nő egészében.
2011. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először az ember a másik külsejét látja. Ilyenkor legelőször a szemeit, a száját, az arcát, a haját és a melleit figyelem meg. A szemek és a száj nagyon sokat elárulnak az egyén jelleméből, a mosolyából látszik, hogy mennyire igényes, ápolt, a frizurájából pedig kitűnik az ízlésvilága. A testtartásból, a mozdulatokból is rendkívül sok következtetést lehet levonni.


A belsőt csak beszélgetések útján lehet kiismerni, és erről egy regényt lehetne írni. Mindenesetre a beszédstílus, a hanglejtés, a kifejezésmód, a szókincs, a világról, a saját családjáról, más emberekről alkotott vélemény döntően meghatározza számomra egy nő megítélését.


Ami kimondottan irritál: ápolatlanság, szájszag, csúnya fogak/óriási, kiálló fogíny, szőrös arc, piercing, tetoválás, műköröm, extrém hajstílusok, hajfestés után lenőtt hajtő, óriási (>10kg) súlyfelesleg, kirívó, rib@ncos öltözködés, lenéző, flegma, arrogáns beszédstílus, műveletlenség, nagyfokú pöszeség...

2011. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépne de meg kérdezhetem hogy a piercingel és a tattooval mi a problémád??
2011. jún. 11. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:

"köszönöm szépne de meg kérdezhetem hogy a piercingel és a tattooval mi a problémád??"


Egy nőnél számomra fontos a nőiesség, a természetesség, a diszkrét visszafogottság, és az igényesség. A tetoválást és a piercinget, azon kívül, hogy optikailag taszít, és pl. nyelvben vagy csiklón gusztustalannak is tartom, azért nem kedvelem, mert nagyvilági, közönséges és sittes benyomást kelt. Ez az én ízlésem, elnézést azoktól, akiknek esetleg más a véleménye, Lehet, hogy túl konzervatív vagyok, de nem kötelező hozzám feleségül jönni :))

2011. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!