Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK! Mi az, amit először...

FIÚK! Mi az, amit először néztek egy lány arcán? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ápolt bőr, vagy se?

Kiszedett szemöldök, vagy nem fontos?

Semmiképp se legyen kiszáradva a szája?

Smink milyen mértékben?

Haj?


2010. nov. 2. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Mivel nekem is ápolt tiszta arcbőröm van. így elvárom a lánytól is. Ezenkívül megnézem hány pc-je van mert az is lényeg most nekem van 5 neki is legyen 1pár.

Ha kell szednie a szemöldökét szedje ahhoz nem értek. :)

Majd benyálazom a száját nemkell kikennie.

Ahogy gondolja a sminket ha kell neki kenje magát.

Tépett haj nálam előny a szín mind1 lehet fekete alapon rózsaszín nem bánom legalább szubkultúrához közeliek leszünk.

18/F

2010. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem a fiúk 70% a lány szemét nézik meg először.

a bőrt és a többi ez mindenkinek más jönn be.

16/f

2010. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összességben mindent, haj, szem, szemöldök, ajkak.. De arról nem mindenki tehet, hogy nem tiszta az arca, például hegek, pattanások, jöhetnek a támadások, hogy a pattanást lehet kezelni de azt mondja az akinek bevált nem mindenki olyan szerencsés, persze alátámasztom, hogy vannak akiknek igénytelenség folytán olyan.
2010. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az első látszik, hogy a tipikus tini p*csákat bírja... én 19 vagyok, de ezek alapján tuti nem jönnék be, mert nincs melír a hajamban és nincs piercingem sem... ettől függetlenül nagyon is adok magamra, divatos, elengáns ruhákban járok, enyhe smink...stb. Úgy vettem észre, ez bejön a pasiknak... már az érettebbeknek. :D

Amúgy az ápolt bőr alap egy csajnak, és ha a szemöldök túl vastag vagy nincs rendes íve, akkor kiszedni sem árt... a kiszáradt száj szintén ápolatlanságra utal. Ehhez nem kell fiú, hogy megmondja...

2010. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 picititi válasza:

23.12 egyetértek:D

de amugy nekem van pc-m és igy is tök természetes vok

amugy kérdező:srácoknak az összkép a fontos mert lehet h van egy-két patid de ha pl.elvesznek a szemeidben akk onnantól fogva nem számít:)

2010. nov. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fogsora legyen ápolt! Ha már a szülő sajnálja apénzt a fogszabályzóra, akkor harcolja ki magának a kislány, többet ér mint egy hülye Converse cipő, ami ráadásul nem is nőies! Szóval a szép, szabályos fogsor alap. A bőre is leygen szép, nem várom el, hogy hibátlan legyen, hisz senkié sem az, de ha kinyomkod 1-2 pattanást,akkor azt utána ápolja le, fedje le, enyhítse a csúnyaságát. A szemöldök inkább legyen kiszedett mint középen összenőtt. nem vagyok a Kiszel Tünde-féle sűrű szemöldök híve sem...

Jó ha van szájfény a száján, az tetszik! Alap smink is szép, ebből látom, hogy ad magára. Buliba nem baj, a erősebb sminket használ, de mondjuk iskolába elég a szolíd smink. Hajból szerintem a legszebb a félhosszú, ápolt haj -teljesen mindegy, hogy milyen színben, ha az jól áll a lánynak. És az se számít, hogy egyenes-e vagy hullámos.

Amúgy a szemét nézem meg legelőször a lányokon, kedvencem a szép, mélybarna szem!

25/F

2010. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegnap 23:12-nek. Már bocsánat de szerintem te tévedésben vagy mert a tipikus tinipi*c*sák nem pirszinges, melrozott hajú lányok, hanem akik állandóan a plázában lógnak, a legdivatosabb ruhákban járkálnak és állandóan a szépségükkel vannak elfoglalva.
2010. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. nov. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!