Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek erről a hasról? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Sry, a minőségért, csak sajna telós kép:S.Most szeretnék szálkásítani, hogy teljesen kihozzam a kockákat a strandszezonra.


2011. jún. 9. 18:37
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

A tojásban lévő koleszterin fontos, és már bebizonyították azt is, hogy csökkenti a koleszterinszintet, edd csak nyugodtan :) Tele van minden hasznossal és még finom is :D

Egyedül a szalmonellával kell vigyázni, ezért érdemes megmosni a héját mielőtt feltöröd. Amúgy nekem bejön a hasad, csak szeretem ha picit szőrös egy fiú a köldökénél, szerintem nagyon szexi.

2011. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Smartguy86 ***** válasza:

Fontos, persze, de nem edzés előtt! Edzés előtt inkább komplex szénhidrátokat kell enni, mint a zabpehely, amik lassan bomlanak le, és egyenletesen stimulálják az inzulinképződést (ami az izomépüléshez nagyon fontos) valamint egyenletesen látják el a sejteket energiával.


A dextróz edzés előtt egy nagy löketet ad ezeknek, ami gyorsan lecseng és onnantól már nem hatásos! Edzés után lehet dextrózt enni esetleg de csak úgy ,hogy rendesen étkezel is rá egy fél órával max. De én nem ajánlom, éppen a cukorbetegség kockázata miatt.


Olvass:

[link]

2011. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Smartguy86 ***** válasza:

Tojás ügyben csak ennyit:

[link]

2011. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
ez íg ypont jó, én nm szeretem az ennél izomtalanabbakat, a hájasakat sem és az ennél izmosabb is csak egy bizonyos határig jön be, ami ehhez elég közel van.. ez így tökéletes.
2011. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
szóval, a nap tanulsága, ha valaki sok szőlőcukrot eszik, cukorbeteg lesz?
2011. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Smartguy86 ***** válasza:

Lényegében igen! De ha érdekel a téma, akkor olvass utána az inzulinrezisztenciának!


Szőlőcukrot egy esetben érdemes enni: edzés után! Ilyenkor a kimerült glikogén raktárakat újra lehet vele tölteni, de utána komplex szénhidrátot kell enni, hogy a vércukor szint ne ingadozzon nagyokat!

2011. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:

Tetszik,bejön!!!! :)

15.L

2011. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, így pont jó. :)
2011. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
szerintem így tökéletes :)
2011. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Szerintem jó :D


Amúgy nekem először Saten jutott eszembe, ahogy megláttam a képet.

Ha nem tudod, ki az, akkor üsd be a a keresőbe.

2011. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!