Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes ruhát venni az angol...

Érdemes ruhát venni az angol turikban? Miért tartják a használtruhákat gáznak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
De érdemes ám!!! :) Én ott is vásárolok néha, és igazi kincseket találok!! Arra azért figyelj, hogy tényleg ne nAgyon látszódjon, hogy turis. Aztán hogy mit mondanak mások az nem érdekeljen!! Turikból olyan stílust tudsz kialakítani magadnak, ami után úgy megbámulnak az utcán, hogy csak na!!! :)
2011. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
érdemes,én vettem pár pólót,és jó anyagból vannak,nem voltak nyúzottak,bírják a mosást,és még olcsó is volt mindegyik.aki azt mondja,hogy gáz,az vegyen valami drága márkaboltban,és megnyugodhat,hogy elit helyen vásárolt.ennyi.
2011. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze,igazi egyedi darabokat találsz ott!:)

És nincs rá írva,hogy 'turiban vettem':)

Mellesleg a turikban nagyon jó minőségű cuccokra is szert tehetsz:)

2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenki "kincseket" talál.....én nagyon sokszor bementem mert istenítik itt a lányok, de amelyekben eddig jártam (Háda is volt nem egy, nem egy kettő közöttük) mind kimerítette a használt rongy fogalmát.


Sokan mondják hogy húú ilyen szupi stílust lehet kialakítani meg amolyan egyedit, meg minden, de akiket turkaruhákban láttam semmivel nem voltak különbül felöltözve mint aki butikból vásárol (nem kell Zarára és társaira gondolni hanem átlag pénztárcásra). Bár tény hogy vannak rajtuk csinos darabok de nem mondom azokra sem hogy WOOW...szóval biztos jó lehet klassz cuccot találni olcsón de sajnos én még soha nem találtam csak darabárasban 4 évvel ezelőtt egy-két dolgot, de annak volt olyan ára mint ha újonnan veszek hasonlót butikban...és hát akkor már inkább az új. Meg mondjuk nem bírom a bűzt ami a turikban van :(

2011. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát nem tudom. Én inkább adok 1500-2000 ft-ot egy új pólóért, minthogy kitudja kinek a gombás izzadt hónaljas pólóját vegyem fel akárhányszor mosták is ki.
2011. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yarrick ***** válasza:

Változó, ha nagyon olcsó és ennek ellenére nem úgy néz ki, mint amit már vagy 1000x kimostak,akkor mindenképp érdemes.

Én általában toppokat,rövid ujjú felsőket szoktam venni max. 300ft-ért darabját,sőt olyat is vettem már amin még rajta volt az árcímke. (gas,atmosphera)

Persze nem a nagyvárosi turikban, hisz ott az árba belekalkulálják azt is, hogy vállfára rakják és színek szerint csoportosítják.(pl. Szegeden)

2011. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!