Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek számít a felsőtestem?

Milyennek számít a felsőtestem?

Figyelt kérdés

Lányok! :))

Az őszinte választ szeretném megkapni általatok hogy milyen a felsőtestem.? Nem volt még barátnőm, teljesen nem vagyok tisztában mi a "szép test" egy lány szemében. Jobb lenne ha elkezdenék hasra edzeni, esetleg ha nagyobb lenne..? Kicsit szőrös is de karban van tartva. :)


2011. jún. 6. 14:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
itt reklámozod a gagyi tested?
2011. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
semmi izom . ez így nem tetszik
2011. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Erre szerintem még nyugodtan gyúrhatsz. Sőt, mert ezen én semmi izmot nem látok.


15/L

2011. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 6. 17:43
 35/38 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem egyáltalán nem jössz be. 2/10
2011. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
15.38 nem hittem el XD azé irtam oda az uccsó soromba a google-t
2011. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, kezdjük azzal, hogy a te tested nem szőrös. :) Nekem spec jobban tetszene, ha az lenne, de emiatt igazán nem kell szabadkoznod, mivel nem az.

Azt nem tartom valószínűnek, hogy nők tucatjai tépjenek szét a strandon, de ha valaki megszeret, egy ilyen testet gond nélkül el lehet fogadni :) Gyúrj még pár hónapot, te is elégedettebb leszel magaddal.

2011. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

szerintem menj el ilyen szűrésre mert, parizer foltok elég nagyok,hormonális elváltozás és másodlagos nemijelleg betegség. Ismerősünknek is volt ilyen... gyógyítható

két oka lehet ennek: fuzárium gombafertőzés

születési/fejlődési rendellenesség

2011. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!