Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen frizurát csináljak?

Milyen frizurát csináljak?

Figyelt kérdés

(nem vagyok biztos hogy jó kategóriába tettem de m1)


sötét barna dús hátamközepéig érő hajam van,ma megyek egy ilyen koncertszerűségre(bravo otto)és nem tudom hogy hogyan csináljam meg.(pl:fonjam be,göndöritsem be stb. stb.)


videóknak örülnék ha van ötletetek de leírásoknak is!(:


S.O.S

(egyébként "hozzávalóim":hajvasaló,hajhab/lakk,hullámcsattok,hajgumi,tupírfésű)


12/L


2011. jún. 4. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell hatalmas valami vagy túl komplikálni; rengetegen sima utcai cuccban mennek, meg persze ott az aki kisestélyiben kb. Két véglet, tudod :)

Szerintem vasald ki a hajadat, és elől pár tincset pedig kifelé göndörítsd.

Persze, maga a megjelenésed nem csak a hajadtól függ-, hanem, hogy miben mész majd.

Mit veszel fel?:)

Egyébként jó szórakozást.! :)


14/L

2011. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egy fekete térdig érő ülepes nacit lehet fekete pólóval aztán lehet hogy egy fehér pólóval és piros kockás inggel...(:


köszi a tippet én is ilyesmire gondoltam...nem akarok/akartam nagyon kiöltözni csak úgy...azért a hajammal mégis csinálok vmit gondoltam:D:)):P


köszi:)

2011. jún. 4. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem.

Smink lesz?:D

2011. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
icipicit kifogom húzni szemcerkával a szemem talán meg egy kis szájfény:)semmi több:D:)
2011. jún. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!