Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj ha viszket a köldökpiercin...

Baj ha viszket a köldökpiercingemnél a köldököm? (csak, hogy ne lehessen belekötni. :D)

Figyelt kérdés
Csütörtökön szúrták. Rendesen kezelem, odafigyelek mindenre, hogy ne legyen műszálas, szűk felső rajtam stb..:)
2011. máj. 29. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól viszkedhet hogy gyógyul be a seb,vagy az is lehet hogy allergiás vagy a piercing anyagára. Milyen fémből van? Előtte nem tapasztaltál pl. fülbevaló használatánál olyat hogy viszketett a fülbevaló körül a füled?

Az a legfontosabb hogy akármennyire is viszket ne vakard mert attól csak még rosszabb lesz és kisebesedik.

2011. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Brigi10 ***** válasza:
Tapasztalatom alapján amint tudod szerintem cseréld ki szilikon szárú piercingre, mert abból baj nem származhat. pl. gyulladás, kilökődés. Nekem orvosi fém volt benne, de a fülben a bizsu fülbevalótól sohasem gyulladt be, így gondoltam, hogy a köldököm is ugyanígy fog viselkedni, de sajnos nem így történt. :(
2011. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen frissen ki ne cseréld, mert nem tudod visszatenni. Én kb egy hónapja csináltattam, pár nap után nekem is viszketett és utána sokat javult, vagyis gyógyult. :)
2011. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!