Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki jobban ez a nő?...

Hogyan néz ki jobban ez a nő? (képekkel)

Figyelt kérdés

fehéren

[link]

[link]

vagy

barnán:


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 29. 00:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hááát én biztos gót vagyok a lelkem mélyén, de szerintem jobban néz ki fehér bőrrel.

És én magam is jobb szeretem fehéren. Soha a büdös életbe nem fogom megérteni, mi vvesz rá embereket, hogy fizessenek azért, hogy bezárják magukat egy hülye dobozba barnulni. xD A napon aszalódást se élvezem, nem is művelem. XD Szóval bukta a korábbi válaszadó felvetése.

(ja és mindkét pasim odáig volt, hogy milyen fehér a bőröm. :D)

Viszont azt se értem, mikor valaki fehérre vakolja magát... :? Szerintem amennyire megkap a nap, az pont jól áll úgyis. A szolis sárga meg nevetséges mindenkin. Részemről ennyi.

2011. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
fehéren!
2011. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Fehéren. Igaz ez a sötét, feketés rúzs nekem nem jön be, de ha attól elvonatkoztatok, egyértelműen a fehér nyer.


Barna bőrrel közönségesebb, a bőre sem tűnik olyan bársonyosnak.

2011. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Fehér bőrrel sokkal kifinomultabbnak néz ki, különlegesebb!

De pl. bikiniben barnán mutatna jobban! :)

2011. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Barnán
2011. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!