Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki jobban ez a nő?...

Hogyan néz ki jobban ez a nő? (képekkel)

Figyelt kérdés

fehéren

[link]

[link]

vagy

barnán:


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 29. 00:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%

Fehéren.


Tényleg arisztokratikusabb (ha megnézed teljesen más karaktert kap) A legtöbb lánynak egyébként jól áll, ha védve van a naptól.

2011. máj. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

ez a barnultan vs fehéren történet:

Régen az arisztokrácia ismérve volt, hogy ők nem a napon aszalódtak mint a földeken dolgozók ugye. Ezt később leváltotta a: "mi megtehetjük, hogy eljárunk a tengerpartra nyaralni. Látod milyen szép barna vagyok?"


A lényeg a bőröd vitaminnal töltődik fel miközben barnulsz (ha túlzásba esel akkor meg roncsolódik). Egy lány bikiniben vagy laza nyári szerkóban jól néz ki ha szép és napbarnított. De ugyanez a lány már nem mutat olyan jól ha elegánsan kell felöltözni. Valószínűleg mert más karaktert kap a kettőtől.


Ha Megan a képeken bikiniben pózol egy tengerparton valószínű más lenne a megoszlás. Így fehéren szép a fekete estélyiben ;).

2011. máj. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

igen igazad van :)


ezt a földeken kapálós dolgok énis hallottam :)

2011. máj. 29. 02:03
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
Igazság szerint nekem csak zölden tetszene.
2011. máj. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
hát megan fox-nak téll a fehér áll jobban, de van olyan lány aki már olyan régóta szolizik,h el sem tom képzelni fehéren
2011. máj. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
inkább barna! :D
2011. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Fehér!! Sokkal egzotikusabb, mint barnán.
2011. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Inkabb feheren.Amugy a barna tetszik de neki a feher all jobban.
2011. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem fehéren, Barnán olyan természetellenes, kicsit közönséges hatást kelt, olyan tucatribi.
2011. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se, egy köztes szín állna jól neki. Fehéren smink meg színes ruha nélkül halottnak nézne ki, ez a narancssárgás agyonszolizott bőr meg...inkább hagyjuk.
2011. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!