Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek ilyen szerencsés? 1....

Lehetek ilyen szerencsés? 1. epilálásom után csak a szőrszálaim negyede (! ) nőtt vissza a lábamon!

Figyelt kérdés
Eddig mindig borotváltam, mert féltem a fájdalomtól, de megelégeltem a mindennapi tortúrát, összeszorítottam a fogaimat, és epilátorral nekiestem a lábaimnak. Azóta szinte eltűntek a szőrszálaim! Alig nőtt vissza valami. Anyumnak, meg Nagyimnak is alig van... de azt hittem, hogy azért mert ő már nagyon régóta csinálják. Pedig nekem azért nem volt kevés, meg szőke szőrszálaim! Szerintetek lehetséges? (jó tudom, itt a bizonyíték, no de nem fog visszanőni vagy valami? )
2011. máj. 28. 15:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat!

Fúú, hát a bőröm alatt szerencsére még nem nőtt szőr!!! :S Remélem nem is fog... ennyi szenvedés már tényleg durva lenne :D


Hónalj!!! Uhh, majd csak ha nagyon nagyon jó kedvemben leszek, akkor merem megpróbálni :D Biztos lesz egy óra mire leszedem onnan... :D


Ha már itt tarunk, intim helyeken ( hogy szépen fejezzem ki magam) mennyire fáj? vagy nem vészesebb a láb/hónaljnál?

2011. máj. 28. 18:21
 12/12 anonim ***** válasza:
A bikinivonal felső részénél le tudom szedni, ott nekem nem vészes, de lent már eléggé fájdalmas. :D
2011. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!