Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról akinek...

Mit gondoltok arról akinek nagyon sok anyajegye van?

Figyelt kérdés
Tetszik,közömbös vagy visszataszító?
2011. máj. 27. 22:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

úristen,méghogy igénytelen...Paraszt!!!

Egyáltalán nem ciki vagy gusztustalan az anyajegy.És nem minden esetben érdemes leszedetni sem,mert olyan bajt tud okozni,h hihetetlen.Csak akkor szedesd le ha bőrgyógyász javasolja!!!!

2011. máj. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem sok kicsi van, de nem zavaróak, viszont érdemes évente elmenni szűrésre. Én voltam és kapásból mondtak 3mat amit le is kellett szedetni.
2011. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
biztos hiányzik neki az anyja
2011. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sok van, olyan vagyok, mint Pöttyös Panni. Még soha senkit nem zavart. Szerintem sokkal visszatszítóbbak azok a vöröshajú lányok, akiknek az egész arca-válla-karja csupa szeplő.

Csak a napsütéssel, a napozással legyél nagyon óvatos!

A leszedetésről pedig: igen, érdemes szűrésre menni. Nem leégettetni kell, mert akkor nem lehet szövettanra küldeni, márpedig az fontos. Plasztikai sebész ki tudja vágni úgy, hogy gyönyörűen gyógyul, és akkor szövettanra is van mód.

Az eltávolítás maga sosem okoz gondot- akinek eltávolítás után lesz baja, annak valószínűleg már előbb is baj volt az anyajegyével, és nem az eltávolítás generálta a bajt, csak valószínű későn került rá sor.

2011. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
CSÚNYA..
2011. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

kislányom 3 éves lehetett a homokózyóba kérdezte a nyakamon van egy kiálló.."aNya ez csokiból van??

sose felejtem el..

2011. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De édes lehetett:)
2011. máj. 30. 14:51
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem undorító...én meg szeplős vok naésaztánakkormegmivan? ez van, meg kell szokni(aki azt írta h a szeplő csúnya annak külön"köszönöm"...ez velem született, és meg is barátkoztam vele...-.-)
2011. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon aranyos a szeplő:) Ne foglalkozz velük... A lényeg,hogy te elfogadtad magad így:)
2011. máj. 30. 21:13
 20/20 anonim ***** válasza:
köszönöm^^
2011. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!