Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról akinek...

Mit gondoltok arról akinek nagyon sok anyajegye van?

Figyelt kérdés
Tetszik,közömbös vagy visszataszító?
2011. máj. 27. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
visszataszító
2011. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Engem sosem zavart!
2011. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szamóca.. ***** válasza:
attól függ mennyire sok =)
2011. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is visszataszító,főleg az ha olyan nagy kiálló anyajegyei vannak.

Rajtad vannak ilyenek? Mert szerintem menj el leszedetni,ha téged is zavar. Anyukámnak a nyakán volt egy és a hátán,elment az orvoshoz,lézerrel leszedette és azt mondta nem is fájt neki,csak nagyon büdös volt ahogy leégették. A helyükön nem maradt semilyen nyom,olyan mintha ott se lettek volna.

18/L

2011. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nekem rengeteg pöttyöm van, csak a hátamon vagy 50, de máshol is van bőven. többnyire kisebbek, laposak, de a hátamon van nagyobb lapos is.

én megszoktam és nem vettem észre, hogy mást zavarna. volt egy az államon, az púposabb és nagy szőrök nőttek ki belőle...nah, azzal a lendülettel szedettem le egy plasztikai sebésszel. de a többi nem zavar.

2011. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem is sok van, van kiálló is,de én nem tartom undorítónak. A kiálló anyajegy sem feltétlen néz ki úgy,mint egy bibircsók. Nem szeretném őket leszedetni. Van 2 is ami olyan helyen van,ami feltűnő,de az enyémek,ha nem lennének nem én lennék.:)
2011. máj. 27. 23:02
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

"Nem szeretném őket leszedetni. Van 2 is ami olyan helyen van,ami feltűnő,de az enyémek,ha nem lennének nem én lennék.:)"


Ja persze. Mindenki ezzel védekezik. Pedig csak szimplán igénytelen.

2011. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miért igénytelenség? Azért vagyok igénytelen,mert egy velem született dolgot nem vetetek le? Ez nem egy tumor vagy egy fertőző betegség! Ha valami baja lesz természetesen levetetem,de addig minek,ha engem nem zavar? Nem értem az ilyen embereket komolyan...
2011. máj. 27. 23:44
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem zavar akkor minek teszel fel kérdést emiatt?
2011. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azért kedves,mert kíváncsi vagyok,hogy mások hogy vélekednek róla. Én elfogadom,ha valakinek nem tetszik,de az már sok,hogy valaki leigénytelenezi az embert emiatt.
2011. máj. 27. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!