Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék afro fonyások...

Nagyon szeretnék afro fonyásokat, de elég magas a homlokom, szerintetek hogy állna? (kép)

Figyelt kérdés

Meg tudnám valahogy oldani frufruval is, hogy lehessenek ilyen fonataim? Egyszer voltak már, de akkor fiatalabb voltam, nem néztem mi áll jól, csak kipróbáltam mindent ami tetszett :P. Most szeretném azért, hogy jól is álljon, nyárra pedig nagyon jó az ilyen hajviselet, nincs benne olyan meleg..

Kép: [link]


2011. máj. 27. 21:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Most légyszi ne a pattikat számoljátok... sokat stresszeltem az utóbbi időben, és kijöttek :S
2011. máj. 27. 21:57
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem állna jól a homlokod miatt (egyébként nekem is ilyen) inkább vágass oldal vagy egybe frufrut,meg szerintem egy picit világosabb barna jobban állna
2011. máj. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A frufrutól tele lesz a homlokod is pattikkal, és az irritációtól zsírosodó bőr miatt tiszta zsir lesz a frufrud is. Mindenesetre ha van időd napont mosni, akkor megkockáztathatod a frufrut. Szerintem anélkül is jó lenne a fonás, csak igényes helyen csináltasd.
2011. máj. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csináltass afrofonást, előnytelen lenne. Helyette vágass egy enyhén tépett, oldalfrufru-s frizurát, én is inkább azt tudnám elképzelni.:)

Pl.: [link]

2011. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lesz pattanásos a homloka,gondolom mos arcot naponta.Nekem egybe frufrum van és nem zsírosodik a homlokom+pattanásom sincs,ez bőr függő,köze sincs a hajadhoz.Aki hajlamos rá,annak igen,neki nem árt néha kicsatolni.Oldalfrufruval viszont tényleg semmi baja nem lesz a bőrödnek
2011. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dehogynem lesz!Nekem oldalfrufrum van és a homlokom zsíros szokott lenni általában ott is vannak a pattanásaim.Amugy bocs sztem ne fonasd be készíttes inkább valamilyen ilyet:
2011. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!