Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiverni a...

Hogyan tudnám kiverni a fejemből hogy nem vagyok túl magas?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem kérlek! 170 centi vagyok vagy talán 171-172 is. Túl magasnak érzem , körülöttem sok barátnőm,ismerősöm kicsi. Persze sok magas is van. De nagyon rosszul érzem magam ez miatt hogy "jajj túl magas vagyok". Nem merek magassarkút hordani se, legfőképp az zavar hogy a fiúknál is nagyobb vagyok. Valahogy nyugtassatok meg hogy ez nem túl magas, vagy valami ötletet adjatok.Köszönöm előre is.
2011. nov. 9. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
teljesen átlagos vagy, szerintem még alacsony is. egy nő 180 centiig szép sudár, főleg ha karcsú is. azösszes modell magas magasabb mint te. én 177 cem vagyok (14 éves) és engem ez nem zavar, sőt szerintem nőies, főleg ha vékonyabb lennék mégtöbben megnéznének..igaz most sem vagyok k.vér, de strandon azért látszik hogy van egy kis feleslegem ( alhas centiben olyan 84 körül, derék 68 körül)
2011. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Amugy nekem is tetszik, csak sokszor elbizonytalanodok... Igen engem is megnéznek, és én még vékony is vagyok de mégis megvan mindenem, cicim, fenekem.
2011. nov. 9. 18:40
 3/6 anonim válasza:
barátnőm 178-180 km körül van és mégsem zavarja, te se legyél másképp ezzel.:)
2011. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy magas! Nyugodtan hordj magassarkút is akár !
2011. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

üdv a klubban

174 vagyok,énse szeretem annyira.De nemtudom összemenni,ez van.Fogadd el,ha az arcod karakteres,még modell is lehetsz,ha akarsz

2011. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18:53-as válaszoló: Jó magas barátnőd van.
2011. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!