Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ezekkel a...

Mit lehet csinálni ezekkel a pöttyökkel?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell,hogy nekem drótkefe szőröm van és extra gyorsan nő sajnos:(Minden epilálás után fekete pöttyös marad a lábam,de ha kinyomom ezeket a pöttyöket,akkor ilyen kis szőrszálvég maradvány jön ki.A lábam egy részén kinyomkodtam,így már nem olyan ronda fekete,de ha az összeset ki akarnám nyomni az beletelne 3 napba is:)

Más megoldás nincs erre?


2011. máj. 24. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már testradírral leradírozni? Hátha jó lenne :)
2011. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
luffa szivaccsal szoktam radírozni magam,de nem hiszem,hogy ezt bármiféle testradír kiszedné,mert attól mélyebben van sajnos...
2011. máj. 26. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ismerős a helyzet.. én ki szoktam őket nyomkodni, ameddig van türelmem. egyébként meg az én tapasztalataim szerint azok nem szőrszálmaradványok, hanem éppenhogy szőrszálkezdemények. a még ki nem nőtt szálacskák feketéllnek. ha 2 epilálás között többet vársz, akkor ezek a kezdemények is kinőnek szőrszálakká és a korábban és később kinőtt, már "gyönyörűen" besűrűsödött szőrödet egyszerre szedheted le. mivel már elvileg minden szőrszálad kinőtt, akkor nem maradnak szőrszálkezdemények, tehát nem lesznek fekete pöttyöcskék:)
2011. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen, és az epilálógéptől ilyen. Ahol gyantázok, ott közel nincs annyi, és ott meg is szűnik a radírozástól.

Én két epilálás közé 1-2 borotválást szoktam iktatni, ha nagyon elszaporodnak.

2011. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!