Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h szoláriumban ne...

Mit tegyek, h szoláriumban ne legyek "foltos"?

Figyelt kérdés

Na szval..most voltam először szoliba, (fekvő, 6 percre). Háton feküdtem, ahol a testem jobban leért(fenekem, hátam), ott kicsit leégtem.. Már bebarnultam, de ezeken a helyeken barnább lett a bőröm, mind ott, ahol nemégtem le. Ez most hogyvan?

Mit ajánlotok, h feküdjek, vagy mitcsináljak??

Légyszi segítsetek!! :)


2011. máj. 24. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ne járj szoliba,feküdj ki a napra :) olcsóbb is természetesebb is
2011. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Én ma voltam és én is leégtem sztem nyugodtan menj mert akármit mondanak nem kell elhinni de tulzásba vinni sem

14.L

2011. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló elég béna tanácsot adott (1. a nap sem mindenhol ugyan úgy ér, 2. sok napozástól ugyan olyan természetellenes fekete lesz a bőr.) Én fekvőben az idő felénél a hasamra fordulok vagy inkább állóba járok.
2011. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap akkor majd fordulok közben :)
2011. máj. 24. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:

a fekvő a jobb!!!

fordulj meg közben, és jó lesz.

az elején mindenki így jár, nyugi

meg a csöveken is múlik

pusza

2011. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!