Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Voltam egy modell castingon,...

Voltam egy modell castingon, és ez történt. Csak túlaggódom, vagy így van?

Figyelt kérdés
ki kellett tölteni jelentkezési lapot, stb. aztán csináltak pár natúr képet. előttem az összes lánynak összefogott hajú képet is kellett csinálnia de engem nem kértek meg hogy fogjam össze. lehet hogy csak úgy udvariasságból csináltak pár képet és nem érdeklem őket vagy elfelejtették vagy nem volt rá szükség??
2011. máj. 23. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem túlaggódod:) biztos látták rendesen az arcodat, és nem kellett hogy összefogd...ennyi:)

2011. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha olyan modelcastingon voltál, hogy az utcán szólitottak le, hogy hé gyere, akkor mind1, az kamu. tudom mer én is dolgoztam azt, hogy embereket kellett keresnem. és akik bekerültek, azok is csak annyit értek el, hogy megpróbálták őket jó sok pénzzel lehúzni, hogy csinálnak portfoliót, ami még egyáltalán nem biztoíték, hogy lesz is munkád. ezek a castingok jó nagy kamuk, és csak pénzt akarnak lehúzni.
2011. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem nemolyan..amúgy azok engemmár leszólítottak de anyummal el is mentünk de rájöttünk hogy kamu és nem fizettünk nekik semmit.. de ez egy teljesen korrekt cég, ingyenes. és modellversenyt rendeznek. és egy csomó lány volt már tőlük külföldön mármint mindegyik volt már sdok helyen.
2011. máj. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!