Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy továbbjutok az ELite Model Look Castingon?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok, 57 kiló, és mások szerint különleges arcom van. Arra lennék kíváncsi, hogy csak a nagyon vékony lányoknak van esélye, vagy a simán vékonyaknak is?

Kb. ilyesmi körte(?) alakom van, de nála azért vékonyabb vagyok, főleg a lábam.

[link]


Interneten már jelentkeztem, küldtem képet meg méreteket, azt írták vissza, hogy menjek el a castingra, de gondolom ez nem jelent sokat.


2010. aug. 2. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, aztán majd eldől! Nem tudsz képet linkelni?Ugy könnyebb lenne!
2010. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg lány jelentkezik hasonló adottságokkal. Sok lányból fognak néhányat kiválasztani, tehát túlzottan ne éld bele magad hogy bekerülsz, főleg ha a legfiatalabbak közt vagy. Bár ezt nem írtad.

Körte alak meg ilyen: [link]

a lány a képen szerintem nem ide tartozik. De ha nála vékonyabb vagy akkor fogynod már nem kell, mert nagyon vékony lehetsz.

Castingon szeretik a természetes lányokat, nem pedig a festett hajú szolis cicababákat műkörömmel kiló sminkkel... úgy készülj. Csak azért mondom mert sok ilyen szokott lenni de ők nem nyerők.

2010. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2010. aug. 2. 19:19
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs festve a hajam, nem is vasalom csak kb. hetente, és semmi sem má rajtam. köszönöm az eddigi válaszokat:)
2010. aug. 2. 19:20
 5/5 A kérdező kommentje:
*mű
2010. aug. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!