Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A karomon sötétbarna szőrök...

A karomon sötétbarna szőrök vannak. Mit tudnék csinálni? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
igazából sötétebbek is a normálnál egy kicsit de inkább hosszabbak :( gondoltam rá, hogy ollóval vágok belőle, de az nagyon macerás
2009. márc. 14. 12:35
 1/6 anonim válasza:

Nem fáj, de hamar visszanő a szőr: szőrtelenítő krém használata vagy borotválás.

Fájdalmasabb és jobban irritálhatja a bőrödet, de kevésbé gyorsan nő vissza a szőr: gyantázás.

Végleges , drága a kezelések száma, de hosszútávon megtérül: lézeres szőrtelenítés.


(Esetleg extrém női szőrösség: hormonkezeléssel, keresd föl a háziorvosodat.)

2009. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyantáztasd le nyugodtan, az a legjobb. Kb. havonta egyszer elég, de bízd szakemberre, magadnak nehéz. A kozmetikus kb. 6-700 Ft-ért megcsinálja. Semmiképp ne borotváld, mert erősödni fog, a gyantától meg szépen ritkul és gyengül. Az olló meg nem megoldás.
2009. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz elég havonta egyszeri gyantázás. Vegyél egy epilátort, és hetente- két hetente menj végig rajta. Csak az első fáj, amikor egyszerre van kinőve az összes szőr.
2009. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyanta a legjobb megoldás! A borotvától sokkal erősebb, és sűrűbb lesz. Szerintem az epilátortól szintúgy...
2009. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bőven elég a havi egyszeri gyantázás. Sűrű volt a karomon a szőr, egy éve gyantáztatom és rengeteget ritkult.
2009. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
epilátorral csináld, ritkulni fog, nekem is sokkal ritkább, télleg csak az első fáj egy kicsit,de nem nagyon ,a többi már alig fáj
2009. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!