Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágatnád ilyen esetben a...

Levágatnád ilyen esetben a hajadat?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam volt régebben, aztán egyszer a fodrász a dauerral leégette, így le lett vágva jó rövidre. 3-4 évig röviden viseltem, majd elkezdtem növeszteni, hogy mégiscsak nőies legyek... Viszont kiengedve nem áll jól, lelapul, nem lehet sehogysem fésülni, mert nem marad úgy, tupír, hab, zselé nem ér semmit, beszárítás szintén, tehát csak lóg az egész, ezért inkább lófarokba kötöttem, ami nekem nem tetszik. Most már azon goldolkodok, hogy megint levágatom rövidre, mert az praktikusabb volt, szerettem, csakhát ugye a rövid hajú nőket nem tartják nőiesnek. Ez tart vissza egyedül. Már vannak gyermekeim, férjem és tudom, hogy a férjemnek is a hosszú haj a zsánere... Te levágatnád vagy nem? :)
2011. máj. 16. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
ha jól áll a rövid akkor lehet nőies :D
2011. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

olyan vállig érőre igen. az nem is túl hosszú, lehet vele babrálni, de nem mondhatják rövidnek sem. vannak nagyon szép fazonok.

szerintem ezek tök jók, bár nem tudom, illik-e hozzád.

[link]

[link]

[link]

[link]

ezt az utolsót pl úgy is meg lehetne csinálni, hogy ne egy 23 éves hajára, hanem egy komoly, felnőtt nőjére hasonlítson.

2011. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a férjednek azt tetszik, ne! Inkább próbáld lépcsőzetesre vágatni, ill. vágass bele tartótincseket a fodrásszal. Sokat dob a frizurán, nekem is lelapulós hosszú hajam volt, de ez segített.

25N

2011. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ugyanmár, a férje nem fogja elhagyni azért, mert levágatja :D az a legfontosabb, hogy érzi magát a kérdező jól/ nőnek.
2011. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem fogja elhagyni emiatt, de az én párom pl szomorú lenne, ha levágatnám a hajam. Mielőtt megismertem nekem mindig vállig érő hajam volt.
2011. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem egy huszas éveiben járó párnál és egy 30as 40es korosztályúnál teljesen más. szomorú lesz... majd megbékél. nem tudom, lehet én vagyok makacs, de egy férfiért sosem változnék meg, maradnék olyan, amilyen nem akarok.
2011. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig az alkalmazkodás nem hátrány egy kapcsolatban, ha hosszú távra tervezel. Amúgy sosem kényszerített semmire, csak kijelentette, hogy neki hosszú hajjal jobban tetszek. Én meg legfőképp neki szeretnék tetszeni. ;) De mindegy is, én csak elmondtam a véleményem, ami szerintem a legjobb döntés.
2011. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem ez nem az alkalmazkodás asztala már. mindegy, ezer meg ezer pasiízlés. az én páromnak nyilván jó vagyok a makacsságommal együtt, ha már 7 éve mellettem van.
2011. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!