Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes úton nagyobb...

Természetes úton nagyobb mellek, de hogyan?

Figyelt kérdés

Oké tudom talán sokan élből hülye p*csának gondolnak akinek nincs jobb dolga...de az az igazság eléggé visszavesz az ember önbizalmából ha 17 évesen akkora melle sincs mint egy átlag 12-13 évesnek (jó tudom manapság ők is úgy néznek ki, mint valami plasztikcica, de én most a 13 évesen normális méretre gondolok)...


Természetesen műtét eszembe se jutott, tudom hogy még nőni fog...de akinek kicsi vagy kicsi volt a melle, azt tudja hogy nem kielégítő, hogy majd 20-22 évesen neked is szép nagy melleid lesznek...

Igazából műtétet akkor se vállalnék ha kicsik maradnának....de szeretném valamivel beindítani a növekedésüket, legalább egy kicsit...vannak fűszereket, vagy olyan étrend? Esetleg tornagyakorlat...valami ami megindítja a mellnövekedést...

(Tudom hogy a terhesség ilyen, de egyenlőre azt se tervezem)


2011. máj. 14. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
17 évesen még egyáltalán nincs teljesen kifejlődve a melled. Én 24 éves vagyok, kb 1 éve kezdett el úgymond teltebb lenni. Nem nőtt csak teltebb lett, viszont így nagyobbnak tűnik :) Természetes módszert nem nagyon tudok ami tutira be is válik. Mindenesetre ha néha átmaszírozod óvatosan az segít, hogy formásabb és teltebb legyen.
2011. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs kifejlődve, csak vacak, hogy körülöttem mindenki gyönyörű dekoltázsokkal mászkál...még az is aki 3-4 évvel fiatalabb...én meg...:(
2011. máj. 14. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
ne tudom hogy milyen fűszerek vagy ételek vagy mik lehetnek...de állítólag a ha sok tejet iszik az ember...bár én az ilyenekben nem nagyon hiszek..:D ezt már linkeltem valakinek ... http://www.youtube.com/watch?v=H9t5M--t8D4 egész jóó megoldás szerintem :DD
2011. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezen behaltam xD de ehhez kéne egy alap mell
2011. máj. 14. 22:24
 5/5 anonim válasza:
2014. jan. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!