Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Nektek mi...

Fiúk, Lányok! Nektek mi számít természetesnek?

Figyelt kérdés
Olyan sokan mondják, hogy ez ilyen meg olyan mű, de akkor mégis, mi/ki a természetes?
2011. máj. 9. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a lányokról már sokan írtak,akkor én leírom azt amitől nekem egy pasi természetesnek számít:)

az alap dolog,hogy ne sminkelje magát(persze ha csak egy nagy pattanást akar korrektorral elfedni,az még szerintem oké.)

a szemöldökét maximum akkor szedesse,ha teljesen összenőtt,és nagyon zavarja.

a haját ne fesse,frizurából pedig ne ilyen szembelógós kivasaltat válasszon,hanem valami férfiasabbat.

az öltözködés és a viselkedés nemigazán tartozik a természetességhez,de az összhatás miatt lényeges,szóval ezeket is leírom:D

egy pasi ne vegyen fel pl. neonpink pólót fehér csőnadrággal ha nem akar b*zis lenni.ha annyira szereti ezt a két darabot,legalább külön-külön vegye fel,olyan ruhákkal amivel nem néz ki melegnek:))

nem kell nagyon keménynek lenni,hogy mondjuk akkor se sírja el magát ha a saját anyukája halt meg,de azért ne is csináljon már úgy mint egy lány,elég sok ilyen pasi van ma:D

2011. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!