Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam vagy természete...

Hullik a hajam vagy természetesnek számít?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve nagyon hullott a hajam, hajmosáskor csomókban húztam ki a szálakat. Szedtem mindenféle vitamint és helyileg is kezeltem, azóta mérséklődött, de mingig nem az igazi. Szerencsére nőnek az új szálak, tehát nem haltak el a hajhagymáim. Mostanság egy hajmosáskor 200-250 szál biztos kihullik, ez jóval kevesebb, mint egy éve, de nekem és az ismerősimnek soknak tűnik. Nálam ez már természetesnek számít? Mert fél éve így megy. Ezen lehet segíteni vagy szokjak hozzá? Már télleg minden szert kipróáltam, az a baj, hogy túl stresszes vagyok. Ja, és kivizsgáltattam magam, se gyulladás, se vashiány, egészséges vagyok. Nem festem, mert vékonyszálú és félek, hogy még jobban károsodik. 20/L
2010. máj. 5. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha kivizsgáltattad magadat annál többet mi sem tudunk mondani mint amit ott mondtak neked.



Ha az az oka hogy túl stressze vagy akkor vagy változtass ezen vagy szokj hozzá.

Kipróbálhatnád pl. a jógát.

2010. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!