Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed rólam? Milyen...

Mi a véleményed rólam? Milyen a kisugárzásom? (kép)

Figyelt kérdés

10/?

nincs retus.


[link]

[link]

[link]


16/L


2011. máj. 7. 21:06
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Én gondoltam, hogy töredezett a hajam, de megnyugodtam, a tiéd mellett csodálatos, bár fazonra mindenképp jobb. xD Remélem tudod, hogy ezzel a szétvasalt, pótolt, tupírozott valamivel a fejeden úgy festesz, mint a madárijesztő az ózból? Borzalmas és igénytelen. Javaslom vágass belőle vagy 10 centit, főleg a tetején, a pótlást meg szedd ki, vagy leglaább vegyél újat, mert már totálkáros.

Sose értem azokat, akiknek nagy szemük van, de még meresztgetik is. Na attól csak idiótán festesz.

Összességében csúnya nem lennél, csak baromira elrontod, amit kaptál (bár nem valami hú de sok), de a stílusod förtelem. És a képek alapján azt mondanám, téged se az eszedért fognak ellopni, de ne legyen igazam.

2011. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosnak tűnsz...picit karikásak a szemeid, lehet, hogy a többieknek ezért jut eszükbe a maki:)
2011. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem meresztgeti a szemét, hanem pusztán nagy... Nekem is majdnem pont ilyen szemem van, és simán is majdnem így néz ki, nem kell hozzá "meresztgetés"

Egyébként nagyon helyes arcod van, szerintem szép vagy és csinos, csak a hajad nem tetszik annyira. Szerintem ne tupírozd fel ennyire felül (mert ettől elég emos lesz) és használj valami hajvégápolót, mert nagyon töredezik a vége.

19/L

2011. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
55%
Arcod nagyon szép, hajad borzalmas.
2011. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
93%

Jó lenne már ha nem azzal vágnának fel a kis tini lányok,hogy póthajuk van és "hű de hosszú". Mert azt nem nehéz megcsinálni,hogy póthajad legyen... pfff....

Inkább növezd meg,na és azzal lehet felvágni,mert azzal már van mire... Mert így kegyetlenül látszik,hogy nem a te hajad,nagyon gáz.....


Ha nem írod ki a korod,ezekből a képekből simán rálehetett volna jönni,mennyi vagy,mert ilyen képeket csak a kis 14-15-16 évesek csinálnak...

Azzal nem vagy szép,hogy kidülleszted a szemed,sőt...

Értékelhetetlenek a képeid,nekem egyáltalán nem tetszenek

10-ből egy 3-ast adnék

2011. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 hümi ***** válasza:
100%

jaj milyen "bunkó" vélemények jöttek.. :D

de télleg most póthaj vagy a saját hajad? mert elsőnél még azt mondanám, hogy a tiéd mert ismerek olyanokat akiknek alapból ilyen egyenes,saját hosszú hajuk van.. de másodiktól meg látszik mennyire töredezett (vasalástól) meg csakúgy lóg :D

szerintem a szem rendbe van, kismakisan vagy kisbocisan :D

2011. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
A hajad halott, és a vízvonaladról hagyd el a fehér szemceruzát, mert ijesztően nagyok tőle a szemeid. Amúgy aranyos arcod van.
2011. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
20%

vidám,vicces jófej csajnak tűnsz :)

( és imádom a hajad *.* én is ekkorát akarok még hiányzik 8 cm xD )

16/ L

2011. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
20%
nagyon szép lány vagy. ne foglalkozz a rossz kritikákkal. a hajad és a szemed kifejezetten tetszik( a hajad póthaj nem?)
2011. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

az első képen egy aranyos lány, 10/7

a második kettőn egy szétcseszett hajú idióta pózolós senki 10/2

nekem manóarc jutott eszembe, meg az, hogy butuska.

2011. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!