Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kaptam egy frizurás könyvet,...

Kaptam egy frizurás könyvet, csak nem nagyon értem a kellékeket, mik ezek?

Figyelt kérdés

a cím:Legújabb 388 frizura

amiket olvastam benne:

fényzselé

modellzselé

formázólakk(hajlakk ?)

hajformázó folyadék

diffúz szárító (miben különbözik a rendestől?)

haj volumenét növelő hab (rendes hajhab?)

viaszzselé

papillote


egyenlőre ennyi :)


2011. máj. 7. 19:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
formafixáló?
2011. máj. 7. 20:28
 2/12 anonim ***** válasza:

fényzselék


Nincs többé ragacsos felület, csillogó, magasfényű réteget képez, mely nem kopik.

• Önterülű, kopás álló, színtelen.

• Híg fényzselé, mely hosszan tartó csillogó fényt kölcsönöz.

• Használható zselés, acryl és wrap technika tetejére, lakkokra, díszítésre.

• Gyorsan, 90 mp alatt teljesen keményre köt, nem kell fixálni!

• Ecsetes kiszerelése miatt könnyen, mint egy körömlakk kenhetű.


formázólakk


formázó hajlakk - Erős tartású formázó lakk, amely rugalmas, fésülhető tartást és super szexi fényt biztosít a hajnak


és az összes többit is megtalálod a neten, a google a barátod... nem rossz indulatból mondom, de ha ennyire komolyan gondolod, hogy könyvet vettél, miért nem keresed ki őket? mindent megtalálsz a neten !

2011. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.nek sztem te rossz helyen keresgettél!nem rossz indulatból.de sztem nem hiszem h ez lenne a fényzselé.legalábbis hajra.kéményre köt...huhh.de téll nem rosszindulatból,nem akarok beszólni,me veszekedést indítani,de már néztem a neten és nem adott ki találatot (amit kiadott az meg nem az volt amit kerestem) de am ennyi erővel miért nem ez az oldal címe? wwww.agoogleabaratod.hu téll nem azért mondtam,de segítséget akartam kérni,mert nem találtam meg,a papillote-t meg főleg...
2011. máj. 7. 20:45
 4/12 A kérdező kommentje:
jah,elfelejtettem h a rendes válaszért megy a zöld kéz :)
2011. máj. 7. 20:48
 5/12 A kérdező kommentje:
jah,és kaptam...
2011. máj. 7. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat, ha nem találtad...én csak az első párra kerestem rá, azokat megtaláltam. Ha tudnám magamtól, leírnám, nyilván azért vagyok az oldalon, hogy segítsek ha tudok. Még egyszer elnézést.
2011. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
semmi baj,én bocsi,mondom,szívesen megnéztem volna de pl.papillote,arra kajákat adott ki... xD
2011. máj. 8. 18:07
 8/12 anonim ***** válasza:
A haj térfogatát növeli a természetes hatású, úgynevezett Papillote dauer, melynél a hajat vastag hajlítható gumicsavarókra tekerjük. A dauert inkább fodrásszal végeztessük el nehogy tönkre tegyük hajunkat. ---nahát én ennyit találtam, tehát az már biztos h egy dauer fajta... egyébként tényleg bocsi, csak nagyon sok helyen lusták az emberek kikeresni a dolgokat, és arra használják az oldalt...:S azt hittem nálad is ez a szitu
2011. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
[link] ja és itt találtam, gondolom ezekben a cikkekben van szó róla
2011. máj. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ment a zöld kéz :)
2011. máj. 9. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!