Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki büdösnek találja a...

Van aki büdösnek találja a Pink Sugar parfümöt?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam ajándékba egy ilyen parfümöt ráadásul az enyhébb változatot pin sugar sensual,befújtam magam vele épp,hogy egy picit mivel nagyon erős. Így is az egész család érezte rajtam és mindneki büdösözte mondván túl édes,melegben még hányinger keltő is. Mostmár nem merem magamra fújni,mondván ha kilépek az utcára mit fognak gondolni, ha megérzik ezt a vattacukor illatott.
2011. máj. 6. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Most töltöttem be a 25-öt - és biztosíthatlak, hogy nem a parfümömre gyűlnek körém. de ha feltűnik nekik, akkor szinte mindig bókolnak érte.

Azért kipróbálhatnád - talán megtetszik neked is;)

2011. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. máj. 8. 22:38
 13/13 Kincső Szabó ***** válasza:
Nem büdi szerintem. Nekem is van és imádom, senki nem panaszkodott rá. Az igaz, hogy nem mindenkihez illik de első sorban Neked kell tetszeljen :)
2012. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!