Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki büdösnek találja a...

Van aki büdösnek találja a Pink Sugar parfümöt?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam ajándékba egy ilyen parfümöt ráadásul az enyhébb változatot pin sugar sensual,befújtam magam vele épp,hogy egy picit mivel nagyon erős. Így is az egész család érezte rajtam és mindneki büdösözte mondván túl édes,melegben még hányinger keltő is. Mostmár nem merem magamra fújni,mondván ha kilépek az utcára mit fognak gondolni, ha megérzik ezt a vattacukor illatott.
2011. máj. 6. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van akin jól áll, de jóval több ember hordja mint ahánynak kellene.

20 év felett csak akkor, ha NAGYON kislányos típus vagy.

2011. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 19 vagyok:D
2011. máj. 6. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég kaptam szülinapomra barátnőktől, tényleg nagyon erős az illata, 1 fújás bőven elég. Használom, de nem mindennap, a környezetembe lévőknek tetszik egyébként!

23/N

2011. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van..én imádom:) környezetemben mindenkinek tetszett...egyébként meg ha nem is tetszene másnak nem érdekelne..ha nekem tetszik befújom magam..:)
2011. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Pont ma a zh-n kettővel előttem ült egy csaj, aki használja, a végén már majdnem felfordult a gyomrom. :S

Igazávól vidám meg fiatalos illat, bár nem az esetem. Reflexből azt mondanám, hogy nyári illat, de inkább hagyd meg télre, mert ez marha tömény. És egy fújás tényleg elég lesz, a kevesebb néha több. (és tényleg rengetegen használják, akikhez nem illik :O)

2011. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy vettem észre, hogy ha a nők megérzik egy másikon, azonnal véd- és dacszövetségbe tömörülnek ellene, és rosszmájúan kibeszélik a viselőjét a háta mögött :P

Az idősebb pasiknak nem jön be, de a fiatal pasiknak annál inkább! Én imádom az enyémet... és 25 vagyok (mondjuk kislányos, az igaz...)

2011. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Én nagyon visszataszítónak találom. Fájdalmasan csömör szaga van. Gondolom aki ilyet használ, annak még nincs igazi egyénisége és valahogy ki akar tűnni a tömegből.

25N

2011. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LadyMissStella ***** válasza:
70%

Nálunk a töritanárnp hasnzál ilyen parfümöt,s az egész suliból minden lány megkérdezi,hogy milyen parfümöt használ :D

Én pl. imádom és én is szeretnék :D

2011. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:28


Rosszul gondolod, mert akármibe fogadnék veled, hogy az egyéniségem ötéves koromra kiforrottabb volt, mint neked a mai napig :P


De pont erről beszéltem - akiknek van vmi komplexusuk, azok rögtön leundorítózzák, és csak némám gyűlölködnek azokra, akik használják, és a pasik bókolnak nekik :))))


:P

:P

2011. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Kedves sértődött előző! Nyilván nem is lehetsz több 5 évesnél. A kérdésre őszintén válaszoltam, amin te egyből felkaptad a vizet, pedig nem neked szólt, hanem a kérdezőnek. Ha tetszene, akkor rég vettem volna egyet és nem másfajta parfümöket használnék. Logikus, nem?

Régen rossz, ha te csak a parfümöd miatt vagy vonzó a pasik számára. Érdekes én nem azt használom, sőt van olyan, hogy nem is fújok parfümöt magamra és mégis kapok bókokat. ;)

25N

2011. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!