Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szerjem le a szorzetet...

Hogyan szerjem le a szorzetet a nemi szervemrol ugy hogy utana ne viszkessen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Leszerni????


Amúgy gyantával.

2011. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
gondolom borotvával szőrtelenitessz.nekem is igy szokott lenni,és utána nagyon piros,meg kiütések lesznek és érzékeny.a gyantaval pedig persze nem,de azzal nem merek nagyon be merészkedni,csak épp bikini vonal..:)de különben vannak krémek,vagy borotválás utáni balzsamok/gépek/szeszes dolgok..próbáltad már?nekem azok sem segitenek!
2011. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hopsz.gélek,nem gépek!:P
2011. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szedjem. bocs az elirasert de siettem.
2011. máj. 4. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:
ször növekedesevel egyezöen kell huzni a borotvát, es nem pedig ellentétesen. 1000x el lett mondva már!
2011. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem probalam meg. de lehet h kifogom.
2011. máj. 4. 14:39
 7/10 A kérdező kommentje:
*probaltam
2011. máj. 4. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó hogy ennyi okoskodó van itt, egyik egy egyszerű félregépelésbe köt bele mint valami értetlen, a másik mert "ezerszer el lett mondva már" - mint a tanítónénik, bocs de szörnyű stílus ez! Udvariasan is lehet válaszolni, kioktatás értetlenkedés bunkózás nélkül.


Szőrnövekdéssel ugyanazon irányban kell és minél több habbal vagy tusfürdővel, érzékeny bőrre valóval, és minél jobb élesebb borotvával. Ez segít. Utána meg olyan bugyiben érdemes aludni (ha este csinálod meg) ami nem pont a borotválás mentén szegélyezett tehát nem piszkálja az érzékeny felületet.

2011. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat.
2011. máj. 4. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
köszönjük Emese!
2011. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!